Kaufland wprowadza do sprzedaży testy wykrywające obecność przeciwciał wirusa SARS-COV-2

Kaufland wprowadza do sprzedaży testy wykrywające obecność przeciwciał wirusa SARS-COV-2

Kaufland to kolejna sieć handlowa, która postanowiła wprowadzić do sprzedaży testy wykrywające obecność przeciwciał wirusa SARS-COV-2. W cenie 79,99 zł za opakowanie kupujący otrzymają dwa pakiety testów serologicznych do samodzielnego wykonania w domu.

Od 31 marca br. w ofercie sieci Kaufland dostępne są test firmy LOMINA AG, dzięki któremu klienci mogą zorientować się, czy przebyli infekcję na podstawie obecności przeciwciał wytwarzanych przez organizm po kontakcie z koronawirusem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wykonanie testu opiera się na samodzielnym pobraniu próbki krwi, a następnie umieszczeniu jej na pasku testowym. Wynik badania pojawi się w ciągu 3-10 minut. Wskazówki dotyczące jego interpretacji można znaleźć w instrukcji załączonej do opakowania. Sieć jednak zaznacza, żew związku z tym, że test nie informuje, czy osoba testowana jest aktualnie zakażona koronawirusem, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości każdorazowo należy skorzystać z porady lekarskiej.

Dokładność testu, zgodnie z informacją podaną przez producenta, wynosi 94%.

Kaufland to kolejna sieć – zaraz po Lidlu i Biedronce – która zdecydowała się wprowadzić do sprzedaży testy na obecność przeciwciał wirusa SARS-COV-2.

PS

IKEA zainicjowała nietypową akcję w swoich wybranych izraelskich sklepach – przed zakupami klienci otrzymywali szczepionkę przeciwko COVID-19.

PS2

Lidl w Stanach Zjednoczonych zapowiedział, że będzie nagradzał tych pracowników, który zaszczepią się przeciwko Covid-19. Każdy z nich otrzyma premię w wysokości 200 dolarów. Czy taka forma zachęcania do szczepień jest dobra?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij