Marka LEGO wchodzi na rynek przewozów pasażerskich

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marka LEGO wchodzi na rynek przewozów pasażerskich

Już wkrótce marka LEGO uruchomi miejskie przejazdy samochodami w pełni zbudowanymi z kultowych klocków. Nowy gracz na rynku zapowiada, że jego flota będzie się składać w całości z elektrycznych samochodów LEGO, co może stanowić prawdziwą konkurencję w branży.

Firma LEGO wchodząc na rynek przewozów pasażerskich może stać się prawdziwą konkurencją dla takich gigantów jak Bolt czy Uber, a to wszystko dzięki oryginalnemu pomysłowi i ekologicznym rozwiązaniom, o których do tej pory na taką skalę można było tylko pomarzyć. Zgodnie z zapowiedzią przewoźnika, jego flota do 2030 roku ma się składać z miliona elektrycznych samochodów, w których wszystko ma być zbudowane z klocków LEGO. Dodatkowo klocki wykorzystane do budowy pojazdów mają być wykonane z bioplastiku, dzięki któremu będą one jeszcze bardziej przyjazne dla środowiska. Bez wątpienia przejazdy takimi pojazdami będą świetną opcją dla wszystkich osób lubiących dobrą zabawę i ekologię.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Różnorodna flota

Na ten moment firma oferuje przejazdy samochodami luksusowymi takimi jak Bugatti Chiron czy Lamborghini Sian FKP 37, sportowym Ferrari 488 GTE czy McLaren Senna GTR. W ofercie nowego przewoźnika znajduje się także włoski klasyk Fiat 500 oraz Jeep Wrangler, który sprawdzi się idealnie podczas przejażdżek poza miejskimi ulicami.

Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie: rebuildtheride.pl

Projekt powstał we współpracy z agencją Ogilvy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij