Inspirujące pomysły na danie z kurczaka w kampanii Publicis Poland dla marki Winiary

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Inspirujące pomysły na danie z kurczaka w kampanii Publicis Poland dla marki Winiary

Brakuje wam pomysłów na dania z kurczaka? W najnowszej kampanii, autorstwa agencji Publicis Poland, Winiary przypominają o swoim sztandarowym produkcie „Pomysł na”. W przygotowanych na potrzeby telewizji i internetu kreacjach zobaczymy trzy inspirujące warianty podania kurczaka: z patelni w sosie śmietanowo-ziołowym, do smażenia na papirusie z czosnkiem i ziołami lub soczysty z papryką i ziołami. Emisja reklam rozpoczyna się 5 kwietnia. W 2018 roku kampania przygotowana dla produktu Winiary „Pomysł na” przez agencję Publicis Poland zdobyła srebrne Effie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Kuchnia to miejsce, w którym szczególnie liczą się inspiracje. Codzienne wymyślanie dań, które zadowolą najbliższych, jest bardzo trudną sztuką. Ale dzięki ‘Pomysłom na’ życie staje się łatwiejsze, a zwyczajne dania zamieniają w pachnącą ziołami ucztę. Dlatego namawiamy do sięgnięcia po propozycje na danie z kurczaka proponowane przez Winiary – powiedziała Marta Krakowska-Sochacz z agencji Publicis Poland.

Na potrzeby kampanii powstały dwa spoty video: trzydziestosekundowy i piętnastosekundowy oraz zestaw kreacji przygotowanych z myślą o użytkownikach internetu. Spoty telewizyjne zobaczymy w kanałach należących do stacji TVN, POLSAT, TVP. Za ich produkcję odpowiada studio Papaya, a za postprodukcję Orka. Planowanie mediów powierzono domowi mediowemu UM Thrive.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij