Mercedes-Benz w nowej kampanii ogłasza przejście na korzystanie wyłącznie z ekologicznej energii elektrycznej

Zmienimy Świat

dołącz do akcji

Mercedes-Benz w nowej kampanii ogłasza przejście na korzystanie wyłącznie z ekologicznej energii elektrycznej

Marka Mercedes-Benz wystartowała z nową kampanią, za pomocą której komunikuje swoje nowe, proekologiczne zobowiązanie. W spocie niemiecki producent aut zapowiada przejście na korzystanie wyłącznie z ekologicznej energii elektrycznej w swoich fabrykach.

W ramach nowej kampanii Mercedesa powstał spot, przedstawiający różne sytuacje, podczas których bohaterowie filmu „walczą” z wiatrem. Na końcu zaś pojawia się krótkie oświadczenie, w którym marka podkreśla, że po wielu latach sprzeciwiania się żywiołowi, postanowiła „połączyć” z nim siły. 

A wszystko to przy akompaniamencie piosenki „Come Together” zespołu The Beatles w wykonaniu Lauren O’Connell.

Za pomocą tej kampanii marka Mercedes-Benz ogłasza przejście na pozyskiwanie i korzystanie wyłącznie z ekologicznej energii elektrycznej w swoich fabrykach.

Za realizację odpowiada agencja Publicis Emil.

PS

Volvo ruszyło z nową kampanią pod hasłem „The Ultimate Safety Test”. W jej ramach marka przeprowadziła kilka testów bezpieczeństwa pojazdu – okazało się jednak, że największe niebezpieczeństwo wcale nie czyha na drogach.

PS2

Google już wkrótce doda do swojej aplikacji Google Maps nową funkcję, która z pewnością podbije serca osób dbających o nasze środowisko. Platforma bowiem wskaże użytkownikom trasę, która generuje najniższy stopień śladu węglowego.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij