REkiermasz 2.0. Ekologicznie, z duszą w rytmie zero i less waste

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
REkiermasz 2.0. Ekologicznie, z duszą w rytmie zero i less waste

W okresie pandemii trudno o spotkanie, kontakt z drugim człowiekiem. Pomysł na kiermasz to zestawienie kilka idei: dobra planety, pobudzenie ekowrażliwości dzięki rozmowie, spotkaniu, promowanie i prezentacja działań upcyklingowanych przedmiotów wypełnionych duszą artystyczną twórców. Grupa studentów pod szyldem REkoncept organizuje REkiermasz 2.0, czyli drugą edycję kiermaszu rękodzieła w duchu less oraz zero waste. Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia 2021 roku, w klubokawiarni Kipisz, ul. Piotrkowska 282.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

REkoncept zaprasza na REkiermasz 2.0 każdego, kto zainteresowany jest ekologicznym podejściem do kupowania, lub chce nabyć oryginalną, nietuzinkową rzecz od polskich rękodzielników wspierających swoimi działaniami naszą planetę. Dochód z poprzedniej edycji trafił do Fundacji Słonie na Balkonie, tym razem postanowiliśmy wykreować okazję na zarobek dla zaangażowanych w Rekiermasz artystów – jest to wyraz wsparcia, a też chęć ukazania światu niebywałych designerskich przedmiotów codziennego użytku– mówią organizatorzy wydarzenia.

Na kiermaszu nabyć będzie można wiele różnych produktów stworzonych poprzez upcykling, czy recykling niepotrzebnych już materiałów. Głównym założeniem wydarzenia jest promowanie artystów/ek, rękodzielników/czek, działających zgodnie z ideą less oraz zero waste. Na miejscu skorzystać będzie można również z usług klubokawiarni Kipisz, współorganizatora kiermaszu i spróbować ich produktów w formie na wynos. Wystawcy przyjadą do Łodzi z całej Polski, a na ich stoiskach będzie można zakupić m.in. torby, nerki, akcesoria do włosów, czy ubrania. Przegląd rękodzielników, oraz ich dzieł można sprawdzić na Instagramie grupy REkoncept.

– Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dać dom przedmiotom wykonanym przez wspaniałych artystów, a także wesprzeć ich działalność w tych trudnych, dla wszystkich, czasach pandemii. Jednocześnie zwracamy uwagę łodzian na niezwykle ważny aspekt dbania o środowisko – dodają przedstawiciele grupy Rekoncept.

Organizatorzy zapraszają do odwiedzenia targów 24 kwietnia, przy ul. Piotrkowska 282 (w klubokawiarni KIPISZ) od godziny 12:00 do 20:00 przy parku Reymonta w Łodzi. Wydarzenie odbędzie się na wolnym powietrzu, zgodnie z zachowaniem zasad i reżimu sanitarnego określonego bieżącymi obostrzeniami.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij