Super-Pharm poszerza sieć dostaw o Paczkomaty InPost

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Super-Pharm poszerza sieć dostaw o Paczkomaty InPost

Super-Pharm wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, rozszerzając dostawy o jedną z najwygodniejszych, a w dodatku najbardziej ekologicznych opcji. Od teraz zamawiając produkty z drogerii internetowej można odebrać je w Paczkomatach firmy InPost.

Szeroki asortyment produktów, krótki czas realizacji zamówień i profesjonalne podejście do obsługi klienta – te cechy wyróżniają Super-Pharm na rynku e-commerce. Działając w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju oraz dbając o zwiększanie komfortu zakupów sieć idzie o krok dalej nawiązując współpracę z firmą InPost – najszybciej rosnącą platformą dostaw dla e-commerce w Europie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Rozwój sklepu internetowego jest jednym z filarów naszej strategii. Od ponad dwóch lat stale poszerzamy asortyment i stawiamy na nowoczesne, przyjazne dla użytkowników rozwiązania. Klienci doceniają szeroką ofertę oraz prosty, a zarazem bezpieczny dostęp do zakupów online. Zależy nam, aby rozwój naszej sieci przebiegał w sposób zrównoważony. Mamy świadomość, że podejmowane przez nas decyzje mają wpływ na otaczające nas środowisko, dlatego do współpracy wybieramy partnerów, którzy podzielają te same wartości. Paczkomaty firmy InPost to przełomowe rozwiązanie na światowym rynku, pozwalające na redukcję emisji CO2 nawet o 14 ton rocznie. Cieszymy się, że od teraz możemy wspólnie działać na rzecz zielonej rewolucji rynku e-commerce – mówi Remigiusz Chrzanowski, członek zarządu Super-Pharm Poland. 

Nie bez powodu to jedna z najchętniej wybieranych przez kupujących form dostawy – średni czas odbioru to zaledwie 7 sekund. Ponadto wszystkie Paczkomaty są czynne całą dobę, a liczba punktów odbioru na ternie kraju przekroczyła już 11 000. Od teraz zakupy zrobione na stronie www.superpharm.pl do godziny 12:30 trafią do wybranego Paczkomatu już następnego dnia roboczego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij