Artur Manista dołączył do Flying Bisons

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Artur Manista dołączył do Flying Bisons

Flying Bisons, firma z branży digital consultingu, nie zwalnia tempa i powiększa zespół. Do firmy właśnie dołączył Artur Manista, który objął stanowisko head of growth. Lider rynku Digital Consulting wzmacnia swoje struktury biznesowe i planuje dalszą ekspansję.

Artur Manista posiada wieloletnie doświadczenie w pracy dla firm z branży komunikacji marketingowej, w których od ponad 15 lat pełni kluczowe, strategiczne funkcje. Bezpośrednio przed dołączeniem do zespołu Flying Bisons, przez ponad 3 lata, związany był z międzynarodową agencją reklamy kinowej New Age Media będącą częścią holdingu Cineworld Group, właścicielem sieci Cinema City.

Poprzednio Manista pracował w agencji Isobar, należącej do Dentsu Polska, gdzie sprawował funkcję vice president for Business Development i odpowiadał za piony obsługi klientów, nowego biznesu oraz rozwój kompetencji związanych z marketingiem sportowym. Przed połączeniem agencji interaktywnej Socializer z Isobar, jako COO i business development director odpowiadał za współzarządzanie agencją Socializer. Był również odpowiedzialny za pozyskiwanie nowego biznesu oraz zarządzanie zespołami klienckimi. Wcześniej jako sales director pracował w Screen Network, gdzie zarządzał zespołem ds. sprzedaży.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij