Nadchodzi złota era – Golden Oreo i Advalue

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nadchodzi złota era – Golden Oreo i  Advalue

Ruszyła loteria związana z launchem nowego produktu w portfolio marki Oreo – Oreo Golden. Za koncepcję kreatywną komunikacji nowości, w tym key visual oraz całoroczne wsparcie aktywacyjne odpowiada agencja marketingowa Advalue. To kolejna współpraca między Advalue, a marką należącą do Mondelēz.

To duży i ważny krok dla marki kultowych ciastek, który wynika z wnikliwej analizy oczekiwań konsumentów. Markizy, które dotychczas kojarzone były z charakterystycznym ciemnym ciastkiem, od teraz również na rynku polskim dostępne będą w jasnej wersji. Aktywacja budująca świadomość nowego produktu to ogólnopolska loteria „Graj o złote”. Przez cały kwiecień konsumenci mogą rejestrować paragony na landing page'u i grać o nagrodę w postaci gotówki – 100 000zł. Advalue odpowiada również za innowacyjny sampling w paczkomatach. W największych polskich miastach klienci InPost znajdą małe opakowanie jasnych ciasteczek, umieszczone razem z przesyłką w skrytce. To rozwiązanie pozwalające konsumentom odkryć nowy smak markiz, a jednocześnie bezpieczne w obecnej rzeczywistości.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Advalue odpowiada również za inne działania marki Oreo, które pojawią się w tym roku na polskim rynku.

Do współpracy przy launchu nowości Oreo agencja została wyłoniona w drodze przetargu. Agencja od wielu lat współpracuje z brandami globalnego koncernu FMCG. W swoim portfolio ma również projekty dla marek: belVita, Delicje, Milka, Lubisie czy Nussbeisser. Zadania, za które jest odpowiedzialna to zarówno koncepty strategiczne i kreatywne, jak również ich wdrożenia i obsługa aktywności. Mondelēz to jeden z kluczowych Klientów agencji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij