Hisense oficjalnym sponsorem Mundialu 2022 w Katarze

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Hisense oficjalnym sponsorem Mundialu 2022 w Katarze

Hisense został oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022 w Katarze. Marka Hisense, dołączając do grona Partnerów Komercyjnych Mundialu 2022 w Katarze, będzie miała możliwość zaangażowania się w wydarzenie na miejscu oraz umieszczenia swojego logotypu na różnych platformach FIFA.

Współpraca Hisense z Federacją Piłkarską FIFA rozpoczęła się w 2017 roku podczas turnieju w Rosji. W jej ramach klienci Hisense zyskują dostęp do specjalnie stworzonych materiałów wideo na żądanie, wykorzystujących treści z poprzednich Mistrzostw Świata FIFA. Materiały są dostarczane za pośrednictwem zintegrowanego rozwiązania – platformy telewizyjnej – VIDAA smart.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Nasze zaangażowanie w kolejne światowej klasy wydarzenia sportowe są wyrazem determinacji Hisense, by stać się marką międzynarodową. Aktywnie uczestnicząc w najważniejszych eventach sportowych budujemy silniejsze relacje z konsumentami na całym świecie i rozwijamy markę Hisense w skali globalnej. Jesteśmy przekonani, że daje nam to solidne podstawy, aby konkurować z najbardziej innowacyjnymi markami na świecie, a docelowo – by stać się światowym liderem – powiedział Jia Shaoqian, dyrektor generalny Hisense Group.

– Z wielką przyjemnością witam na pokładzie Hisense jako oficjalnego sponsora Mistrzostw Świata FIFA. Cieszymy się, że możemy współpracować z szanowaną na całym świecie marką, która coraz aktywniej uczestniczy w rynku sportowym. FIFA i Hisense koncentrują się na technologii, innowacjach i zapewnieniu ludziom jak najlepszych wrażeń. Jestem przekonana, że ta współpraca będzie wspierać globalne cele obu organizacji i przyczyni się do sukcesu tego niesamowitego wydarzenia przyszłym roku – mówi Fatma Samoura sekretarz generalna FIFA.

Odbywający się co cztery lata Mundial to święto światowej piłki nożnej i wyjątkowa okazja dla marek, aby pokazać innowacyjne osiągnięcia technologiczne oraz wzmocnić wrażenia z kibicowania fanów tej dyscypliny na całym świecie. Rozwiązania Hisense wpisują się w ideę innowacji, zaspokajają coraz bardziej zróżnicowane potrzeby konsumentów i pobudzają rozwój całej branży technologicznej.

Firma Hisense od lat zaangażowana jest we wsparcie największych imprez sportowych – jest także oficjalnym partnerem Euro 2020 oraz sponsorem PSG – jednego z największych klubów piłkarskich na świecie.

Rozgrywki w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022 w Katarze zostały zaplanowane między 21 listopada a 18 grudnia 2022.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij