Fireproof Newspaper: Ten „niezniszczalny” magazyn zwraca uwagę na problem pożarów lasów

Fireproof Newspaper: Ten „niezniszczalny” magazyn zwraca uwagę na problem pożarów lasów

Redakcja magazynu Noticias de la Comarca połączyła siły z fundacją wspierającą argentyńskich strażaków, aby zwrócić uwagę społeczeństwa na palący problem pożarów lasów, których z każdym rokiem coraz więcej – w tym celu stworzona została „niezniszczalna” gazeta.

Każdego roku media informują o gigantycznych pożarach, w których życie traci wiele milionów bezbronnych zwierząt. Na przełomie 2019 i 2020 roku z takowymi zmagała się Australia. Problem ten jednak dotyka wielu innych państw, w tym m.in. Argentynę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby podnieść świadomość społeczeństwa na temat problemu pożarów lasów, redakcja magazynu Noticias de la Comarca nawiązała współpracę z organizacją Firefighters Foundation of Argentina, która wspiera argentyńskich strażaków. W jej ramach powstała „niezniszczalna” gazeta – czyli taka, która rozpowszechnia informacje, a nie płomienie.

Za realizację odpowiada agencja HOY Buenos Aires.

PS

W przestrzeni miejskiej Nowego Jorku na latarniach, drzewach czy ogrodzeniach pojawiły się… pluszowe koale. Jak się okazało, są one częścią akcji pod hasłem „Koalas of NYC”, której celem była zbiórka pieniędzy na rzecz poszkodowanych zwierząt w australijskich pożarach.

PS2

Po gigantycznych pożarach w Nowej Południowej Walii, władze miasta Sydney i australijski oddział organizacji Red Cross połączyły siły i stworzyły nietypową choinkę wykonaną z kłód oraz gałęzi pochodzących z obszarów dotkniętych pożarami, za pomocą której zachęcają do wspierania osób poszkodowanych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij