Quebonafide jak Ed Sheeran – raper został sponsorem klubu piłkarskiego

Quebonafide jak Ed Sheeran – raper został sponsorem klubu piłkarskiego

Quebonafide został sponsorem klubu piłkarskiego Orzeł Źlinice. W ramach partnerstwa piłkarze otrzymali nowe stroje, na których widnieje logotyp marki rapera – QueQuality.

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy Was, że piosenkarz Ed Sheeran został sponsorem swojej ulubionej drużyny piłkarskiej Ipswich Town. Był to poniekąd element promocji nowej płyty oraz trasy koncertowej artysty.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz okazuje się, że na podobny krok zdecydował się polski raper – Quebonafide. Piosenkarz został bowiem sponsorem klubu piłkarskiego Orzeł Źlinice. W ramach sponsoringu piłkarze zaprezentowali się w nowych koszulkach, na których znalazł się logotyp marki Quebonafide – QueQuality.

– Nasze Orły w ostatnim spotkaniu ligowym zadebiutowały w nowym komplecie meczowym. Debiutanckie stroje zostały ochrzczone trzema punktami i przyniosły nam szczęście – napisali przedstawiciele klubu na Facebooku.

zdjęcie: facebook.com/OrzelZlinice

PS

W ramach promocji swojego albumu pt. „Romantic Psycho” Quebonafide opublikował film, w którym w niekonwencjonalny sposób poinformował widzów o przekazaniu dużej sumy pieniędzy na cele charytatywne.

PS2

Quebonafide po raz kolejny zaskoczył swoich fanów – tym razem popularny polski raper opublikował na swoim InstaStory zdjęcie słynnych krzyżówek panoramicznych, na okładce których widnieje jego wizerunek.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij