Check-in Poznań, czyli mobilna część weekendu za pół ceny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Check-in Poznań, czyli mobilna część weekendu za pół ceny

W sobotę 3 maja odbędzie się druga edycja gry “Check-in Poznań”. O godzinie 19:30 odbędzie się wyjątkowy foursquare’owy flashmob, czyli Swarm na Starym Rynku! Wystarczy przyjść i zameldować się za pośrednictwem aplikacji Foursquare na płycie Starego Rynku.

“Check-in Poznań” to druga odsłona mobilnej gry miejskiej towarzysząca akcji “Poznań za Pół Ceny”. Oprócz możliwości wygrania weekendów pełnych atrakcji, gra pełni również rolę interaktywnego przewodnika.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby wziąć udział w rywalizacji należy zostać użytkownikiem serwisu społecznościowego Foursquare'a i dołączyć do zabawy na stronie: www.check-in.poznan.pl.

Idea gry jest prosta – wystarczy korzystać z atrakcji oraz zniżek w ramach akcji “Poznań za Pół Ceny” i przy okazji „meldować” się (ang. check-in) za pośrednictwem aplikacji Foursquare. Każdy check-in, wykonany w jednej z blisko 200 lokalizacji, będzie premiowany punktami. Co więcej, niektórzy z Partnerów będą nagradzać uczestników rywalizacji dodatkowymi voucherami zniżkowymi do wykorzystania w przyszłości. Ranking gry będzie można śledzić na bieżąco w Internecie oraz na specjalnym ekranie, który w sobotę i niedzielę będzie ustawiony na Starym Rynku.

Melduj się i zdobywaj nagrody!

Suma punktów zdobytych przez uczestników w dniach 3 i 4 maja zadecyduje o ostatecznym zwycięstwie w zabawie. Dla 10 najaktywniejszych graczy czekają pakiety pełne miejskich atrakcji o łącznej wartości ponad 4 tys. złotych.

Aby łatwo odnaleźć się w gąszczu atrakcji Miasto Poznań przygotowało dla uczestników interaktywną listę miejsc biorących udział w akcji “Poznań Za Pół Ceny”: http://bit.ly/listaPZPC. Check-iny wykonane w tych lokalizacjach będą premiowane punktami, a mapka pozwoli szybko namierzyć okoliczne atrakcje za pomocą smartfona, niezależenie w którym miejscu aktualnie będziemy. Co ciekawe, lista ta jest najchętniej śledzona przez fanów miejskiego profilu City of Poznań w serwisie Foursquare (spośród 10 list tematycznych).

– Poszukiwanie i wymiana informacji w sieci jest już instynktownym nawykiem. W Polsce coraz więcej osób korzysta w Foursquare’a, a ubiegłoroczna gra “Check-in Poznań” pokazała, że w naszym mieście też jest sporo fanów tej aplikacji – mówi Joanna Nowaczyk, zastępca, dyrektora Biura Promocji Miasta. – Jestem przekonana, że dla mieszkańców i turystów, odwiedzających Poznań w najbliższy weekend, zabawa będzie dodatkową atrakcją akcji „Poznań za pół ceny” – dodaje.

Zgarnij pamiątkową koszulkę!

Kulminacyjnym momentem gry “Check-in Poznań” będzie “Swarm na Starym Rynku”, czyli tłumny check-in, w którym udział może wziąć nawet kilkaset osób! Każdy kto zamelduje się w tym czasie na płycie poznańskiego Rynku zostanie nagrodzony dedykowaną koszulką akcji oraz bonusowymi punktami w rankingu gry. Organizatorzy mają zamiar pobić zeszłoroczny rekord 178 check-inów, czyli zameldowań w jednym miejscu i czasie.

Ale to nie wszystko. Na jednego ze szczęśliwców, który dołączy do gry i weźmie udział w sobotniej akcji “Swarm na Starym Rynku”, dodatkowo czeka specjalny pakiet nagród!

Więcej informacji na stronie gry www.check-in.poznan.pl oraz Facebooku: http://on.fb.me/1flq0RE.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij