Fantasyexpo rozwija swoje usługi o działania na TikToku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Gaming

partnerem merytorycznym działu jest fantasyexpo

Fantasyexpo rozwija swoje usługi o działania na TikToku

Rozwój branży gamingowej oraz rozwój platformy TikTok rosną wykładniczo i coraz mocniej się zazębiają. Agencja gamingowa Fantasyexpo, śledząc światowe trendy, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferując całkowicie nowe rozwiązania i możliwości dotarcia do społeczności graczy.

Gry wideo to druga najpopularniejsza kategoria tematyczna na TikToku. W 2020 roku miesięczna ilość treści związanych z gamingiem gwałtownie wzrosła i trend ten utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie. Nierozerwalny z gamingiem esport, również coraz mocniej zaznacza się w statystykach, dając agencjom gamingowym ogromne pole do działania w zakresie łączenia marek ze społecznością w tym obszarze. Fantasyexpo, które od lat działa na tym polu i doskonale rozumie społeczność graczy, podejmuje kolejny nowatorski krok, do tego, by jeszcze efektywniej móc prowadzić działania komunikacyjne.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jakub Kozłowski, performance marketing coordinator w Fantasyexpo ocenia, że działania na TikToku pozwolą na zwiększenie efektywności kampanii prowadzonych dla branży gamingowej i nie tylko. – Reklama na TikToku to możliwość dotarcia do nowych odbiorców, często nie korzystających z innych platform, jak Facebook czy Instagram. Dla naszych klientów to szansa na uzyskanie przewagi nad konkurencją, która jeszcze nie penetruje tego kanału. W przypadku reklam na TikToku kluczowe jest, aby kreacja wpasowała się w stylistykę tego medium, najefektywniejsze są kreatywne, zapadające w pamięć wideo lokujące produkt. Dzięki TikTok Pixel reklamy możemy optymalizować nie tylko na generowanie zasięgu, ale również konwersje czy pobrania aplikacji – mówi Kozłowski.

– Jesteśmy medium wizualnym, więc gry wideo doskonale wpisują się w TikTokową narrację, łącząc ze sobą autentyczne, zabawne i edukacyjne treści z wysokiej klasy rozrywką w formie krótkich form wideo – mówi Anna Błaszczyk, content strategist & partnership manager w TikTok Polska. – Gaming odgrywa istotną rolę na TikToku, dlatego mamy szeroki repertuar możliwości rozwoju dla talentów, influencerów i twórców video, ale TikTok to także dobre miejsce dla marek. Cieszymy się, że coraz więcej producentów sprzętu, twórców gier, a teraz także Fantasyexpo korzysta z naszych biznesowych rozwiązań – dodaje Błaszczyk.

Marki, które w swojej strategii komunikacji zawierają elementy gamingu i esportu zyskują dodatkowe doskonałe pole, do pokazania swoich historii i budowania zaangażowania w społeczności graczy, poprzez niestandardowe formy dotarcia do grup docelowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij