Tak blogerki wnętrzarskie promują polską markę z Mazur i jej konkurs

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tak blogerki wnętrzarskie promują polską markę z Mazur i jej konkurs

Sypialnia to miejsce, w którym odpoczywamy, relaksujemy się, w którym każdego dnia budzimy się do życia. Ważne, aby sypialnia była oazą spokoju, ale i pięknym miejscem, do którego zawsze chętnie wrócimy. Wiedzą o tym polskie blogerki wnętrzarskie i influencerki, które pokazały jak wyglądają ich sypialnie, ale przy tym wspólnie z marką SENNA Home edukowały swoją zaangażowaną społeczność, co wpływa na lepszy komfort snu.


Wiosną przyroda budzi się do życia, wstępują w nas nowe siły witalne. Warto je spożytkować, tak, aby wpłynąć na lepszą jakość życia. O tym mówiły najchętniej obserwowane blogerki wnętrzarskie, które podczas współpracy z producentem kołder i poduszek InterWidex (właścicielem marki SENNA Home) pokazały, że dobry sen to i lepsze życie i piękniejsza sypialnia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Blogerki komunikowały o tym, że na wiosnę warto zrobić wielki przegląd swojego otoczenia (wnętrz, ogrodu, szaf) pozbywając się tego, co niepotrzebne i zużyte, doprowadzając do ładu to, co zostało. Mowa choćby o posłaniu, czyli kołdrach i poduszkach, które z czasem stają się siedliskiem roztoczy wpływających na nasze zdrowie.

Polski producent kołder i poduszek w akcji wioSENNA zmiana udowadnia, że większość z nas ma nieuzasadniony „sentyment” do starej kołdry – trzymamy ją i używamy około 7 lat, czyli przynajmniej o 2 lata za długo. Zużyte, stare kołdry nie grzeją nas zimą lub przegrzewają latem, nie zapewniając wentylacji tak, jak powinny. Wieloletnie, niewymieniane kołdry mogą być także źródłem alergii i finalnie – problemu ze snem. Nawet najlepszej jakości, regularnie prana kołdra i jej wypełnienie z czasem zużywają się. Dlatego dla zdrowia i komfortu powinniśmy regularnie wymieniać posłanie, a na co dzień dbać o jego świeżość: strzepywać po każdej nocy, prać w odpowiedniej temperaturze, a w miarę możliwości wietrzyć.

Udowodniły to influencerki, których część potwierdziła problemy ze snem, jednak po przetestowaniu produktów marki SENNA Home zauważyły widoczną zmianę. Na wypoczęcie wpłynęły choćby lekkość posłania, wygoda czy regulacja poduszek. O jakości wyrobów poinformowały też swojej społeczność na profilach InstaGram.


Źródło: baśniowy_dom (profil IG)


Źródło: zakręcony świat wery (profil IG)


Źródło: maki w domu (profil IG)


Źródło: minimalnie_maksymalna (profil IG)


Źródło: scandi_uk (profil IG)

O świecie i higienie snu sporo mówi mazurska marka SENNA Home z Mrągowa, która w ramach akcji wioSENNA zmiana edukuje, jak dobrać odpowiednią kołdrę i poduszkę lub kiedy jest właściwy moment na ich wymianę. Dzięki akcji możemy dowiedzieć się, o tym, jak poprawnie wykonać „test ramienia”, czyli kiedy jest pożegnać się z mało wygodną poduszką. Polska marka produkowana na Mazurach przez firmę InterWidex przywołuje na stronie wiele praktycznych sposobów, jak dbać o sen, co poprawia jego jakość i dlaczego podczas wieczornej kąpieli warto użyć… lawendowych aromatów (www.wiosennazmiana.pl).

Wietrzenie sypialni

Jeśli „dojrzeliśmy” do decyzji zmiany posłania na wiosnę, warto poszukać produktów antyalergicznych i wykonanych z innowacyjnych, naturalnych materiałów, takich jak kukurydziane włókno INGEO, doskonale chłonące wilgoć włókno TENCEL czy włókno pozyskiwane z drewna bambusowego. Jeśli większość dnia spędzamy w otoczeniu urządzeń elektrycznych, wybierzmy posłanie z dodatkiem włókien węglowych, które niwelują ładunki elektrostatyczne… i wywoływany przez nie stres (przykładem takiej kołdry jest AntiStress marki SENNA Home). Nie kupujmy pierwszych lepszych, produktów, które po krótkim czasie będą do wyrzucenia lub każdej nocy sprawiają, że nasza skóra zmuszona jest do kontaktu ze słabej jakości materiałem. Warto postawić na sprawdzone, polskie wyroby, o odpowiedniej dla nas miękkości i konstrukcji. Co ważne, wiele poduszek SENNA Home można też regulować, wyjmując wkład i dostosowując do siebie wysokość i miękkość wypełnienia. Takie możliwości daje InterWidex m.in. w kolekcji Botanica, AntiStress, Classic, Fun czy Satine.

Dobre nawyki związane ze snem procentują – w końcu w łóżku spędzamy ok. 1/3 swojego życia!

Zmiana otoczenia i wyjazdy pomagają w zdrowym śnie

Wiosenne porządki często wykraczają poza wnętrza mieszkań. Wielu z nas wykorzystuje wiosnę, piękną pogodę i nową energię... by relaksować się poza domem. W kwietniu i maju ruszamy na swoje działki, do ogrodów, by także i tam zaprowadzić należyty porządek. Często wiosenna energia popycha nas znacznie dalej, by zobaczyć coś nowego i nacieszyć się pięknymi widokami. Takie wiosenne wyjazdy spędzane w spokoju, w dużej mierze na świeżym powietrzu, to znakomity zastrzyk pozytywnej energii. Dodatkowo zmęczenie związane z pieszymi wędrówkami, zwiedzaniem, wyjazdami wpływa na zdrowy sen.

Psychologowie zachęcają do tego, by przynajmniej raz w roku zatroszczyć się o siebie, swoją psychikę i zafundować sobie taką odskocznię – choćby krótkim wyjazdem na biwak. Warto wybrać miejsce z dala od zgiełku, gwarantujące wyciszenie, wyłączenie myśli (i elektronicznych urządzeń), a najlepiej z możliwością poddania się fizycznym i psychicznym rytuałom. Weź do samochodu namiot, koc, ulubioną poduszkę i plecak. Wyjedź spontanicznie, nawet dla krótkiej drzemki nad jeziorem. Jeśli zaś wolisz bardziej wyszukane wyjazdy, postaw na SPA. Wiosenny, odżywczy dla ciała i ducha pobyt w ulubionym hotelu jest aktualnie do wygrania w konkursie na wiosennazmiana.pl. Wystarczy zakupić produkty marki SENNA Home lub SENNA Baby, odpowiedzieć na pytanie konkursowe i… wygrać voucher o wartości 2000 zł.

Więcej o zdrowym, lepszym śnie i konkursie na www.wiosennazmiana.pl. Za akcję oraz działania influencer marketingowe odpowiada poznańska agencja Soul & Mind Group.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij