Maciek Nowicki objął stanowisko creative directora w Saatchi & Saatchi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Maciek Nowicki objął stanowisko creative directora w Saatchi & Saatchi

Maciek Nowicki od maja 2021 r. obejmuje stanowisko creative directora w Saatchi & Saatchi. Wspólnie z Michałem Desowskim zarządzają działem kreacji agencji.

Maciek jest związany z branżą komunikacyjną od ponad 20 lat. Jako ceniony ekspert pracując dla największych agencji i grup: McCann, JWT, Grey czy Dentsu, wygrał wraz z zespołami wiele przetargów oraz zdobył liczne nagrody kreatywne w kraju i zagranicą w konkursach, takich jak LIA, Clio, The One Show, Cannes Lions czy Eurobest. Maciek posiada doświadczenie także w pracy po stronie klientów jak np. P&G.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dzięki takiej ścieżce kariery zyskał unikatowy mix doświadczeń strategicznego myślenia, który przekłada się na lepsze zrozumienie potrzeb klientów i wyzwań rynkowych przed którymi stoją.

Ostatnich kilka lat spędził w Azji pracując jak przystało na „digital nomada” w Singapurze, Jakarcie i Kuala Lumpur dla dużych agencji sieciowych z grupy Dentsu, a także dla mniejszych lokalnych firm i bezpośrednio dla klientów takich jak np. L’Oreal.

Przed wyjazdem do Azji Maciej był chief creative officerem grupy Dentsu, w której przez kilka lat wraz z zespołem rozwijał na polskim rynku markę ISOBAR, co zaowocowało zdobyciem tytułu najbardziej innowacyjnej agencji roku w Polsce w konkursie Innovation Awards i 4 miejscem w ogólnym rankingu KTR oraz ponad 30-oma najważniejszymi światowymi nagrodami

– Bardzo się cieszę, że nasze drogi znowu się połączyły. Wierzę w ogromną charyzmę Maćka i drive do przekuwania wyzwań szybko zmieniającego się świata w sukces. Jestem przekonana, że wspólnie z Michałem Desowskim i całą kreacją stworzą wiele innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów i angażujących doświadczeń ludzi z markami – mówi Ewa Wolska-Rzewuska, general manager Saatchi & Saatchi.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij