Piąta edycja Konferencji „Moda a biznes”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Piąta edycja Konferencji „Moda a biznes”

12 czerwca br. w CAL Centrum na Przedmieściu we Wrocławiu odbędzie się V edycja Konferencji Moda a biznes. Tym razem Konferencja skupi się na zmianach, jakie zaszły w związku z pandemią.

Co trzeba wiedzieć, aby skutecznie funkcjonować w branży modowej? Jak wystartować z nowym biznesem w tym segmencie? Czy zmiany, jakie wywołała epidemia Covid-19 są stałe i jak wpłyną na zachowania klientów i ich preferencje? Odpowiedzi na te wszystkie pytania można odnaleźć na Konferencji „Moda a biznes”, która odbędzie się 12.06.2021 w CAL Centrum na Przedmieściu we Wrocławiu. To jedyne takie cykliczne wydarzenie na Dolnym Śląsku, jedno z niewielu w Polsce, a czerwcowy event odbywa się już po raz piąty. Organizatorzy mają na celu propagowanie wiedzy o tej branży, a także promowanie idei i potrzeby ciągłego rozwoju. Chcą również przekonać, że moda to nie tylko dobry wygląd, lecz przede wszystkim szeroki segment gospodarki, w którym odnoszą sukcesy ci, którzy podążają za nowinkami związanymi z trendami, promocją i technologią w tym sektorze.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Konferencję otworzy Joanna Głowacka, właścicielka agencji SPOT Management, która opowie o partnerach czerwcowej edycji, a także o idei samego wydarzenia. Podczas konferencji swoją wiedzą na temat różnych aspektów działalności w branży fashion opowiedzą znamienici prelegenci.

Harmonogram wydarzenia:

  • godz. 12.15 Otwarcie konferencji, Joanna Głowacka, SPOT Management
  • godz.12.30 Panel dyskusyjny „Zmiana modelu zachowań zakupowych w czasach i po epidemii. Czy faktycznie?" Paneliści: Ewelina Salwuk-Marko Feszyn.com, Przemysław Srogosz Lumpsetter, Michał Pawlik MOOQ, Dawid Tymiński Dandycore
  • 13.30 Izabela Błażowska, Spełniona.pl „Projektowanie zmiany zawodowej. Jak znależć swoje miejsce w nowej branży i wykorzystać w niej swoje doświadczenia”.
  • 14.00 Joanna Głowacka, Spot Management „Przegląd prasy – covid a branża mody"
  • 14:30 PANEL dyskusyjny „Aktualne funkcje i zadania mody vintage”. Przemysław Srogosz Lumpsetter, Katarzyna Rutowska Breslauerin.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Konferencja rozpoczyna się o godz. 12.00 w części eventowej CAL Centrum na Przedmieściu, ul. Prądzyńskiego 39a, Wrocław

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia.

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij