Project: People: W jakim kierunku zmierza polska branża edukacji i EdTech? [raport]

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Project: People: W jakim kierunku zmierza polska branża edukacji i EdTech? [raport]

W raporcie agencji strategicznej Project: People „EdTech i nowe technologie w branży edukacji. Krajobraz branży, trendy, historie sukcesu” znajdziemy wywiady z 9 przedstawicielami branży, analizę polskiego rynku edukacji i EdTech, skuteczne marketingowe praktyki oraz poradnik na temat badań i weryfikacji pomysłów na cyfrowe produkty edukacyjne.


Wyzwanie: rzeczywistość hybrydowa

Jak jednoznacznie wynika z rozmów z ekspertami z branży, w 2020 roku głównym zadaniem było przejście do całościowej nauki online - niezależnie od tego, czy mówimy o edukacji uczniów, czy dorosłych. Niektórym przedsiębiorcom udało się to osiągnąć w zawrotnym tempie - np. 10 dni.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W nowej normalności wyzwaniem będzie dopasowanie produktów do rzeczywistości hybrydowej. Mowa zwłaszcza o nowych preferencjach uczestników, gdzie część odbiorców kursów i innych produktów przyzwyczaiła się do formy online, część chce powrotu do offline.

Trend: kursy kohortowe

Zmianą w podejściu do kursów online ma być przejście od kursów pasywnych (zamkniętych, których użytkownik może wykonywać kolejne lekcje w dowolnym momencie) do kohortowych, w których zebrana grupa uczestników zaczyna i kończy kurs w tym samym czasie. Ma to sprawić, że kursy będą przyciągały osoby wysoce zmotywowane i szukające specjalistycznej wiedzy.

NowyMarketing jest patronem medialnym raportu.

*Wśród nich: Krzysztof Kempiński z Porozmawiajmy o IT, Dominik Olszewski z Teamsharq i Codementors, Łukasz Jaruzal z Wisdy, Kacper Łukawski z AI Embassy, Patryk Topoliński z Językowej Siłki, Bartłomiej Postek z Funmedia i Lerni, Wojciech Krawiec z Skill Dynamics, Radosław Kulesza z Gigantów Oprogramowania, Bartłomiej Rycharski z CourseMakers.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij