Gentleman na drodze - Peugeot i autor CzasGentlemanow.pl zadbają o kulturę i styl na polskich drogach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Gentleman na drodze - Peugeot i autor CzasGentlemanow.pl zadbają o kulturę i styl na polskich drogach

Łukasz Kielban, autor bloga CzasGentlemanow.pl i PEUGEOT POLSKA postanowili sprawdzić zy Polacy są dżentelmenami na drogach i w ciągu najbliższych miesięcy zadbać o podniesienie poziomu jakości relacji między użytkownikami dróg. Czy to się uda?

„Gentleman na drodze”, akcja, na którą pomysł zrodził się w głowie blogera - Łukasza Kielbana i kilku osób z PEUGEOT POLSKA, stawia sobie za cel popularyzację i utrwalenie dobrych wzorców i manier na polskich ulicach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Jako kierowca wierzę, że zasada „skoro jest tu czysto, to nie będę śmiecił” dotyczy także dobrego stylu na drodze. Jeśli będziemy więcej wymagać od samych siebie, zauważymy poprawę także u innych.” – mówi Łukasz Kielban, autor bloga CzasGentlemanow.pl.

„Gentleman na drodze” to także element promocji Nowego Peugeot 308. „Od dawna myślałem o połączeniu tematyki bloga, czyli męskiego stylu w najlepszym wydaniu z motoryzacją. W 2013 roku Peugeot Polska zaprosił mnie na testy Nowego 308 wspólnie z innymi blogerami. To była doskonała okazja na poznanie auta i historii marki Peugeot, a także podzielenie się moimi pomysłami. Po kilku rozmowach z Peugeot wyklarowała nam się idea wspólnej akcji.” – dodaje Kielban.

Akcja „Gentelman na drodze” będzie trwała od kwietnia do listopada 2014 roku. Zarówno bloger, jak i Peugeot Polska nie wykluczają jej przedłużenia lub rozwinięcia formuły w przyszłości.

Akcję można śledzić na blogu CzasGentlemanow.pl oraz na stronie GentlemanNaDrodze.pl. Za realizację projektu odpowiada agencja WhiteBits.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij