Kuba Kossak dołącza do impresariatu bluebird artists

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kuba Kossak dołącza do impresariatu bluebird artists

Z początkiem lata do impresariatu bluebird artists dołączył Kuba Kossak – reżyser i operator z dużym komercyjnym doświadczeniem w dziedzinie filmów beauty. Jego produkcje utrzymują się na wysokim, międzynarodowym poziomie a grono klientów stale rośnie.

Pomimo muzycznego wykształcenia wraz z rozwojem artystycznym, przekonał się, że jego prawdziwym powołaniem jest obraz a nie dźwięk. W trakcie 15 letniej przygody z filmem pełnił rolę reżysera, operatora i montażysty. Wykształcenie muzyczne oraz wrodzone zamiłowanie do odnajdywania harmonii w sztuce sprawiły, że został szczególnie doceniony w branży beauty.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kuba Kossak pracował dla takich marek jak H&M Beauty, W.Kruk, YES, L’Oreal, Vistula, MOHITO, Bohoboco. Dla Kuby praca z każdym aktorem i aktorką to nowe wyzwanie estetyczne, wymagające wymodelowania światłem i dobrania odpowiedniego ruchu kamery. Stąd każdy film jest wyjątkowy.

Poza branżą reklamową tworzy interdyscyplinarne projekty łączące obraz i dźwięk we współpracy z licznymi artystami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. W 2013 ukazał się debiut fabularny – greckojęzyczny film „O Heimonas”, w którym był autorem zdjęć.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij