IKEA świętuje Pride Month specjalną kolekcją kanap

IKEA świętuje Pride Month specjalną kolekcją kanap

Love Seats to specjalna kolekcja mebli od IKEA, które są inspirowane flagami społeczności 2SLGBTQ+. Kolorowe kanapy są pretekstem do dzielenia się historiami o miłości bez barier.

Oprócz wypuszczania na rynek tęczowych toreb, kanadyjski oddział siedzi IKEA świętuje Pride Month projektując 10 różnych kanap, które odnoszą się do flag 2SLGBTQ+ – chodzi konkretnie o społeczności określające się jako aseksualne, transseksualne, biseksualne, lesbijki, panseksualne, transpłciowe, niebinarne, gender fluid oraz two-spirit (termin zbiorczy dla rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej, którzy pełnią rolę trzeciej płci).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każda z wymienionych społeczności ma swoją własną flagę – ich żywe kolory posłużyły jako inspiracja dla takich twórców jak Bianca Daniela Nachtman, Madison van Rijn; Charlotte Carbone; i Ali Haidera, którzy są znani z działalności na rzecz mniejszości seksualnych. Zaprojektowane przez nich pokrowce dla IKEA są kolejną cegiełką, dzięki której szerzyć wiedzę i  tolerancję dla osób 2SLGBTQ+.

— Miłosne kanapy służą jako platforma, na której członkowie i sojusznicy społeczności 2SLGBTQ+ mogą bezpiecznie dzielić się swoimi historiami miłosnymi — niezależnie od tego, czy są to historie o miłości własnej, romantycznej, rodzinnej, wybranej czy społecznościowej — wyjaśnia IKEA Kanada.

— W IKEA świętowanie IDAHOT [Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii] oznacza propagowanie bardziej sprawiedliwego i równego świata wolnego od homofobii, transfobii i bifobii. Chcemy, aby ludzie wszystkich orientacji seksualnych i tożsamości płciowych czuli się jak w domu zarówno w IKEA, jak i wszędzie. Tegoroczna współpraca Love Seats jest zgodna z naszym zaangażowaniem w tworzenie społeczności i oddanie głosu naszym współpracownikom i klientom 2SLGBTQ+, aby czuli się mile widziani, szanowani i doceniani za to, jacy są — dodaje John Williams, lider ds. równości, różnorodności i włączenia w IKEA Kanada.

Tętniące życiem kanapy będą instalowane w sklepach IKEA w całej Kanadzie przez całe lato.

Kanapa inspirowana flagą panseksualistów

Kanapa inspirowana flagą biseksualistów

Kanapa inspirowana Progress Flag

Kanapa inspirowana flagą lesbijek

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij