Admind nagrodzony w Transform Awards Europe 2021

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Admind nagrodzony w Transform Awards Europe 2021

Agencja Admind Branding & Communications otrzymała dwie prestiżowe nagrody Transform Awards Europe 2021 za rozwój usługi Brand Advisory dla firmy ABB.

Projekt Admind został nagrodzony srebrną statuetką Transform Awards Europe 2021 w kategorii „Best internal communications during a brand development project” oraz brązową w kategorii „Best implementation of a brand development project”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nagrodzony program „Brand Advisory" jest częścią transformacji brandu ABB współtworzonej przez Admind. Obejmuje on wdrażanie wytycznych brandowych, które ułatwiają przygotowywanie projektów, a także wspieranie użytkowników marki. Odpowiada na potrzeby nie tylko poszczególnych pracowników zajmujących się na co dzień brandingiem ABB, ale także całej społeczności skupionej wokół korporacji. Cele programu? Zwiększanie świadomości i znajomości marki wśród pracowników ABB oraz umożliwianie podejmowania przez nich niezależnych decyzji dotyczących brandingu firmy.

Coroczna nagroda przyznawana przez „Transform Magazine” koncentruje uwagę na najlepszych praktykach w projektach brandingowych globalnych korporacji i produktów, które wyróżniają się wysoką jakością i innowacyjnością w budowaniu marek.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij