Wystartowała kampania „Oto jaka Loteriada” Totalizatora Sportowego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wystartowała kampania „Oto jaka Loteriada” Totalizatora Sportowego

Wystartowała nowa kampania LOTERIADY Totalizatora Sportoweg. Działania obejmują wszystkie kanały komunikacji – TV, OOH, radio, POS oraz social media. Hasłem przewodnim kampanii jest „Oto jaka Loteriada”.

Agencja Leo Burnett Warszawa drugi rok z rzędu przygotowała kreacje i realizuje na zlecenie Totalizatora Sportowego kampanię LOTERIADY, czyli letniej loterii, w której promuje wszystkie produkty z jego portfolio. W tym roku LOTERIADA to Letnie Igrzyska Nagród utrzymane – zarówno w warstwie wizualnej, jak i graficznej – w japońskim klimacie. W materiałach wideo zobaczymy nie tylko, jak w zeszłym roku, Conrado Moreno, ale także Misake, która wprowadzi widza w japoński klimat.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania „Oto jaka Loteriada” będzie obecna we wszystkich kanałach komunikacji: w telewizji, internecie, w radiu, na nośnikach outdoorowych oraz w punktach sprzedaży. Podobnie, jak w ubiegłym roku ważną rolę pełnią działania w kanałach online oraz w social mediach, na które przygotowano specjalne materiały video. Za realizację kampanii odpowiadają agencje Publicis Groupe: Leo Burnett Warszawa odpowiada za kreację kampanii, agencja mediowa Starcom za strategię mediową, planowanie i zakup mediów, a Prodigious za postprodukcję obrazu i dźwięku. Spoty wyprodukował Baltica Film.

Ta dająca chwilę beztroskiej radości z oglądania i wygrywania kampania potrwa do końca wakacji.

kk

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij