Grzegorz Krychowiak inwestuje w biznes kosmetyczny i tworzy własną markę z naturalnymi produktami

Marketing Marek Premium

partnerem merytorycznym działu jest SZNYT

Grzegorz Krychowiak inwestuje w biznes kosmetyczny i tworzy własną markę z naturalnymi produktami

Polski piłkarz został nie tylko współwłaścicielem firmy kosmetycznej, ale będzie także pełnić funkcję ambasadora swojej marki.

Lajuu to marka stworzona przez Weronikę Rosati oraz Anetę Stacherek, która tworzy naturalne i wegańskie kosmetyki. Do tej pory oferta produktów pielęgnacyjnych była skierowana wyłącznie do kobiet, ale wkrótce ma to się zmienić. Firma rozszerza swój asortyment o kosmetyki premium dla mężczyzn, w których aż 95% składników będzie pochodzenia naturalnego. Nowa spółka nazwana Lajuu Man będzie w połowie zarządzana przez Lajuu, a w połowie przez nowego udziałowca – Grzegorza Krychowiaka.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Do tej pory tworzyliśmy preparaty wyłącznie dla kobiet, ale dostrzegamy potencjał rynku kosmetyków dla mężczyzn. Jak podaje raport Euromonitora, w skali globalnej w 2020 r. osiągnął on wartość 9,7 mld zł, a prognozy jego wzrostu są optymistyczne. Chcemy wykorzystać sprzyjające warunki i zagospodarować niszę luksusowych produktów do pielęgnacji dla panów, dlatego wspólnie z Grzegorzem Krychowiakiem pracujemy nad nową marką. Wierzymy w siłę brandów współtworzonych ze znanymi osobami, w czym utwierdzają nas wyniki sprzedażowe kosmetyków Lajuu by Weronika Rosati – mówi Paweł Kibalczyc, wiceprezes zarządu Lajuu.

Zawodnik rosyjskiego klubu Lokomotiw Moskwa będzie współwłaścicielem Lajuu Man, ale to nie jedyna jego nowa rola w biznesie kosmetycznym – będzie również ambasadorem swojej własnej marki The Men by Grzegorz Krychowiak.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza tego typu inwestycja Krychowiaka – od 2018 r piłkarz prowadzi markę odzieżową, a także inwestuje w startupy.

Kosmetyki The Men by Grzegorz Krychowiak trafią do sprzedaży w grudniu 2021 r. W pierwszej kolejności będzie można kupić krem do twarzy, żel pod prysznic, szampon do włosów oraz olejek do pielęgnacji zarostu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij