Dorota Sulich-Długosz wraca do biura reklamy wydawnictwa KUKBUK

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dorota Sulich-Długosz wraca do biura reklamy wydawnictwa KUKBUK

Dorota Sulich-Długosz wraca do wydawnictwa KUKBUK na stanowisko dyrektorki biura reklamy.

Od sierpnia 2020 roku Dorota Sulich-Długosz pracowała w agencji Prospero Film & Media, pełniąc tam rolę key account directora i była odpowiedzialna za realizację projektów niestandardowych w obszarze video, digital oraz w mediach tradycyjnych. Wcześniej, przez 6 lat związana była z wydawnictwem KUKBUK. Najpierw jako manager ds. reklamy, następnie awansowała na stanowisko dyrektora biura reklamy i stanęła na czele zespołu odpowiedzialnego za sprzedaż wszystkich form reklamowych dostępnych w ofercie wydawnictwa, w tym: magazynu drukowanego, strony kukbuk.pl, projektów specjalnych, sponsoringu eventów oraz warsztatów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W związku z rozwojem wydawnictwa oraz rozszerzeniem jego działalności o nowe produkty i usługi, jakimi są np. ebooki oraz KUK Studio, zaistniała także potrzeba rozbudowy zespołu biura reklamy. Dorota jest osobą sprawdzoną, dobrze znającą specyfikę naszych tytułów oraz formułę pracy w wydawnictwie, zatem była dla nas naturalnym wyborem – komentuje Daria Pawlewska, wydawczyni oraz redaktorka naczelna magazynu KUKBUK. 

Oprócz Doroty Sulich-Długosz w biurze reklamy wydawnictwa KUKBUK pracują obecnie: Anna Białobrzeska, odpowiedzialna za sprzedaż powierzchni reklamowej w wydaniach drukowanych, Magdalena Korcz, prowadząca działania eventowe i marketing oraz Kacper Widuch, odpowiedzialny za reklamę on-line i działania digital.    

Sulich-Długosz z branżą reklamową związana jest od ponad 15 lat. Jako specjalistka ds. reklamy pracowała m.in. w wydawnictwach Edipresse Polska oraz Marquard Media Polska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij