Anna Tworek-Skrzyszowska została nowym członkiem zarządu Grupy iCEA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Anna Tworek-Skrzyszowska została nowym członkiem zarządu Grupy iCEA

Zarząd Grupy iCEA poinformował, że rada nadzorcza powołała Annę Tworek-Skrzyszowską w skład zarządu firmy.

Rada nadzorcza Grupy iCEA powołała nowego członka zarządu. Została nim Anna Tworek-Skrzyszowska na stanowisku członkini zarządu ds. operacyjnych. W ramach swoich obowiązków będzie odpowiadać za wsparcie ekspansji zagranicznej i rozwój operacyjny spółek w USA i Azji. Ponadto, będzie uczestniczyć w projekcie iCEA Prime International, który pozwala właścicielom biznesów docierać ze swoją ofertą na rynek międzynarodowy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Dzięki Annie Tworek-Skrzyszowskiej projekty międzynarodowe zyskają kluczowe wsparcie zarówno w bieżących procesach optymalizacyjnych, jak i planowaniu długofalowych działań marketingowych. Jej znajomość branży e-commerce oraz doświadczenie w kierowaniu kampanii reklamowych to gwarancja kompleksowego wsparcia nowych projektów w działaniach operacyjnych, taktycznych, strategicznych oraz promocyjnych – zapewnia Łukasz Nawrocki, CEO Grupy iCEA.

Anna Tworek-Skrzyszowska na co dzień zarządza wydawnictwem internetowym wraz z autorską siecią reklamową – Blue Whale Press. Rozrastanie się struktur zarządu oznacza dla Grupy iCEA jeszcze dokładniejszą niż dotychczas lokalizację punktów krytycznych oraz projektowanie i wdrażanie działań naprawczych, których celem jest stworzenie wzorcowych szablonów wejścia na rynki zagraniczne.

– Dobrze czuję się w różnorodności i nie obawiam się żadnej tematyki, a każdy kolejny projekt traktuję jak nową przygodę i wyzwanie. Jestem osobą bardzo dokładną i zaangażowaną we wszystko, co robię, dlatego osiągam wyniki, które są dla mnie mobilizacją do dalszych działań. Za podstawę sukcesu uważam dobrą organizację pracy i bieżącą komunikację na każdym etapie – komentuje Anna Tworek-Skrzyszowska, członkini zarządu Grupa iCEA.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij