Marka Levann Anny i Roberta Lewandowskich klientem Grow Now

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marka Levann Anny i Roberta Lewandowskich  klientem Grow Now

Grow Now, najnowsza agencja należąca do Group One, wprowadza markę Anny i Roberta Lewandowskich Levann na polskie i zagraniczne marketplace’y, takie jak: Amazon, Kaufaland, eBay i Allegro. Współpraca obejmuje przygotowanie i wdrożenie pełnego modelu biznesowego.

Levann, marka założona przez Annę i Roberta Lewandowskich, rozpocznie dystrybucję swoich produktów poprzez nowe kanały sprzedaży, takie jak: Amazon, Kaufland, eBay oraz Allegro. Kompleksowym wprowadzeniem marki na wspomniane marketplace’y, zajmie się agencja Grow Now, będąca częścią Group One.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Zakres naszych prac z Grow Now obejmuje znacznie więcej niż wyłącznie plan wsparcia marketingowego. Agencja zaproponowała pełen ownership projektu, czyli kompleksową obsługę wszystkich aspektów związanych z wprowadzeniem marki Levann na odpowiednie marketplace’y: począwszy od logistyki, przez kwestie prawne, strategię sprzedażową, na przygotowaniu odpowiednich kreacji kończącmówi Norbert Sobotka, chief commercial director w Levann.

Współpraca z Grow Now to kolejny krok w zacieśnieniu biznesowych relacji Levann i Group One. Markę Levann w zakresie digital marketingu obsługuje  agencja SalesTube.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij