Fantasyexpo nabyło prawa do transmisji PGL Major Stockholm 2021 w ośmiu krajach Europy Środkowej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Gaming

partnerem merytorycznym działu jest fantasyexpo

Fantasyexpo nabyło prawa do transmisji PGL Major Stockholm 2021 w ośmiu krajach Europy Środkowej

Agencja gamingowa Fantasyexpo nabyła prawa do transmisji turnieju PGL Major Stockholm 2021, jednego z najważniejszych wydarzeń esportowych w tym roku. Fani Counter-Strike’a z Polski, Litwy, Łotwy, Czech, Słowacji, Estonii, Bułgarii oraz Rumunii mogą liczyć na profesjonalną relację z rozgrywek w swoich rodzimych językach.


PGL Major Stockholm to jedyny turniej CS:GO rangi Major rozgrywany w 2021 roku, najwyższy prestiż imprezy gwarantuje ogrom emocji, które zostaną spotęgowane atmosferą LAN-ową. Zbliżający się turniej to szansa dla wielu marek na ekspozycję przed milionami fanów z całego świata.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wg badań DFC Inteligence w połowie 2020 roku na świecie było ponad 3,1 miliarda graczy, co stanowi 40% populacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników elektronicznej rywalizacji, agencja gamingowa Fantasyexpo zakupiła na wyłączność prawa do transmisji wydarzenia PGL Major Stockholm w ośmiu krajach: Polsce, Litwie, Łotwie, Czechach, Słowacji, Estonii, Bułgarii oraz Rumunii.

Turniej rozegrany zostanie na przełomie października i listopada bieżącego roku. Fantasyexpo przy realizacji transmisji wykorzysta swoje wieloletnie doświadczenie zebrane zarówno na rodzimym rynku, jak i w projektach międzynarodowych takich jak European Development Championship czy BLAST Rising. Agencja posiada również w swoim portfolio transmisje z kilku Majorów - MLG Columbus 2016, PGL Major Kraków 2017, FACEIT London 2018, czy StarLadder Berlin 2019.

– Nieprzerwanie staramy się coraz wyżej zawieszać sobie poprzeczkę, a projekt przygotowania transmisji w ośmiu językach, i to z tak prestiżowego turnieju, z pewnością jest dla nas przeskokiem na kolejny poziom. Projekt ten stanowi duże wyzwanie nie tylko dla naszego studio, ale dla całego teamu, współpracującego z naszymi partnerami czy z mediami. – mówi Krzysztof Stypułkowski, Co-Founder of Fantasyexpo

Jest to kolejna przestrzeń współpracy pomiędzy Fantasyexpo oraz PGL. Agencja niedawno poinformowała o uzyskaniu statusu oficjalnego i wyłącznego partnera marketingowo-biznesowego PGL, który uprawnia ją do obsługi oraz pozyskiwania partnerów reklamowych zarówno dla transmisji lokalnych, jak i globalnej.

Warto również wspomnieć, że PGL ma mocno ugruntowaną pozycję w świadomości polskich fanów esportu za sprawą turnieju zorganizowanego w krakowskiej Tauron Arenie w 2017 roku, który był fenomenalnym widowiskiem legendarnej drużyny Virtus.pro. Właśnie wtedy Fantasyexpo przygotowało dla polskich widzów relację z tego wydarzenia, gromadząc w jednym momencie ponad 100.000 widzów na transmisji, a studio komentatorskie było umiejscowione bezpośrednio na płycie Tauron Areny. Poza polską ekipą realizatorską, taki przywilej otrzymali jedynie komentatorzy anglojęzyczni i zespół z Chin.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij