PKO Bank Polski zaprasza na Warsaw Jumping 2021

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PKO Bank Polski zaprasza na Warsaw Jumping 2021

Wielkie święto jeździectwa Warsaw Jumping na stołecznym Torze wyścigów konnych Służewiec odbędzie się w dniach 22–25 lipca. Zaprasza PKO Bank Polski – sponsor strategiczny wydarzenia.

Do niedzieli Warszawski Tor Służewiec będzie areną niezwykłego wydarzenia – Warsaw Jumping, łączącego rywalizację sportową, widowisko i wspaniałe pokazy jeździectwa. W tym roku podczas imprezy odbędzie się Finał Pucharu Narodów Longines EEF Series, czyli zmagania najlepszych w Europie zawodników rywalizujących w dyscyplinie skoków przez przeszkody – medalistów olimpijskich i liderów światowych rankingów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Warsaw Jumping przyciąga uwagę nie tylko świata jeździeckiego, biznesu i kultury. To wspaniałe show pełne atrakcji dla widzów w każdym wieku. Zapraszam na odbywający się na Torze Służewiec Warsaw Jumping. Wszystkim uczestnikom oraz gościom życzę wielu sportowych emocji i niezapomnianych wrażeń – mówi Rafał Madej, dyrektor Centrum Bankowości Prywatnej w PKO Banku Polskim.

Podczas zawodów Warsaw Jumping odbędzie się Finał Pucharu Narodów Longines EEF Series, gdzie zawodnicy walczyć będą o sportowe trofea, uznanie i nagrody, w tym PKO Banku Polskiego.

W czterodniowej rywalizacji weźmie udział ponad 90 zawodników na 170 koniach. Zobaczymy jeźdźców z 11 europejskich krajów tj.,  Austrii, Czech, Danii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoch, Norwegii, Hiszpanii i Szwajcarii. Drużyna Polski wystąpi w roli gospodarzy.

Za faworyta uważana jest ekipa z Włoch, a wśród największych gwiazd będzie można zobaczyć w akcji, m.in. reprezentanta Szwajcarii Niklausa Schurtenbergera czy Manuela Fernandeza Saro z Hiszpanii. Jednak na Torze Służewiec wszyscy zwodnicy mogą liczyć na wsparcie kibiców. Polska, jako gospodarz zawodów, wystawi drużyny oraz grupę zawodników indywidualnych. Zobaczymy m.in. występy Wojciecha Wojciańca i Jarosława Skrzyczyńskiego a także Przemysława Konopackiego i Natalii Czernik.

Oprócz wielkiego finału Europejskiego Pucharu Narodów EEF Series podczas Warsaw Jumping na widzów czeka mnóstwo atrakcji, pokazów, a także targi sprzętu jeździeckiego i akcesoriów.

PKO Bank Polski jest sponsorem strategicznym wydarzenia. Od wielu lat spiera wydarzenia popularyzujące zakorzenione w narodowej tradycji jeździectwo, wzmacniając jego znacznie na arenie międzynarodowej. Angażuje się w wydarzenia sportowe i popularyzujące zdrowy styl życia, m.in. prowadzi autorski program biegowy „PKO Biegajmy razem”. Od 2018 roku PKO Bank Polski jest partnerem głównym i oficjalnym bankiem Ekstraklasy, a od 2019 roku sponsorem tytularnym.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij