Starcom wygrywa przetarg na obsługę firmy KRUK S.A.

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Starcom wygrywa przetarg na obsługę firmy KRUK S.A.

Agencja mediowa Starcom, należąca do Publicis Groupe została wybrana na drodze przetargu do obsługi mediowej firmy windykacyjnej KRUK S.A.

Grupa KRUK jest liderem branży zarządzania wierzytelnościami w Europie Centralnej, pionierem strategii prougodowej i kluczowym graczem rynku - zarówno w obszarze windykacji na zlecenie, jak i obrotu wierzytelnościami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Głównym celem komunikacyjnym jest dla nas ugruntowanie pozycji KRUK-a na polskim rynku i budowanie wizerunku w oparciu o naszą strategię marki. Chcemy wzmocnić odbiór marki KRUK zarówno wśród naszych obecnych, jak i potencjalnych klientów – mówi Tomasz Ignaczak, dyrektor generalny KRUK S.A.

Starcom odpowiedzialny będzie za strategię komunikacji oraz planowanie i zakup wszystkich mediów dla KRUK S.A. w Polsce. Pierwsza wspólna kampania ruszy już we wrześniu i będzie oparta o działania w telewizji.

– Wybór agencji Starcom na naszego partnera mediowego poprzedzony był dokładną analizą nie tylko samej oferty, ale także doświadczenia we współpracy z instytucjami finansowymi oraz znajomości rynku i konsumentów. Bardzo się cieszymy, licząc na efektywną i długoterminową współpracę – komentuje Tomasz Gaździk, kierownik Działu Badań i Rozwoju Produktów KRUK S.A.

– Wygrana to sukces całego zespołu. Zostaliśmy docenieni przede wszystkim za efektywność i pragmatyczne podejście do strategii komunikacji, w przypadku której ogromne znaczenie miało nasze doświadczenie we współpracy z kategorią finansową – komentuje wygrany przetarg Wiktor Skokowski, communications & business director w Starcomie, który stoi na czele teamu odpowiadającego za działania dla KRUK S.A.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij