Prudential wraca do dawnego logo ze skałą, by podkreślić siłę i wytrzymałość

Prudential wraca do dawnego logo ze skałą, by podkreślić siłę i wytrzymałość

„Who’s your rock?” to nowa kampania firmy ubezpieczeniowej Prudential, która wraca do kultowego logotypu ze skałą, by podkreślić wyznawane od początku wartości. Marka chce odpowiedzieć na oczekiwania klientów, którzy poszukują w firmach usług finansowych siły i wytrzymałości.

Skała w logotypie marki Prudential została wprowadzona już 125 lat temu i od początku symbolizowała siłę i wytrzymałość. Po dziesięciu latach Prudential wraca do dawnego logo, by znów podkreślić rozwiązania finansowe Rock Solid, wspierające ludzi w planowaniu i podejmowaniu decyzji o inwestycjach. Skała Gibraltarska wpisana w okrąg odzwierciedla znaczenie siły, odporności i bezpieczeństwa finansowego, których ludzie w dzisiejszych czasach szukają u firm świadczących usługi finansowe.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Skała symbolizuje nasz cel, jakim jest ulepszanie życia poprzez rozwiązywanie problemów finansowych ludzi. Jest to siła, która popycha nas do przodu, aby skoncentrować się na potrzebach klientów i napędzać ich rozwój oraz naszych pracowników i inwestorów – mówi Andy Sullivan, szef amerykańskiego oddziału Prudential.

Powrót do logo po dziesięciu latach wiąże się z tegorocznymi Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio. Marka w związku z igrzyskami stworzyła kampanię, której towarzyszy hasło Who’s your rock? (Kto jest Twoją skałą?). Prudential został także sponsorem amerykańskiej drużyny wspinaczkowej, ponieważ sport ten debiutuje na tegorocznych igrzyskach. Firma zwraca uwagę na nowe pokolenie inspirujących amerykańskich sportowców, którzy reprezentują przyszłość wspinaczki i ucieleśniają wspólne dla firmy wartości, takie jak siła i determinacja w zdobywaniu nowych szczytów.

Od dzisiaj reklama Prudential pod tytułem „Who's Your Rock” emitowana jest w Stanach Zjednoczonych, Brazylii i Meksyku. Kampania potrwa do grudnia i będzie emitowana w internecie, social mediach, telewizji krajowej i lokalnej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij