Krzysztof Chodkowski nowym senior expertem działu Tech w Lighthouse

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Krzysztof Chodkowski nowym senior expertem działu Tech w Lighthouse

Do zespołu konsultantów firmy doradztwa komunikacyjnego Lighthouse dołączył Krzysztof Chodkowski. Na nowo utworzonym stanowisku senior expert w praktyce Tech odpowiadać będzie za wsparcie kluczowych klientów firmy w obszarze komunikacji korporacyjnej i konsumenckiej.

W Lighthouse Chodkowski będzie pracował na projektach prowadzonych dla Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, T-Mobile i Riot Games.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Chodkowski z branżą komunikacyjną związany jest od blisko 15 lat. Doświadczenie zdobywał w agencjach public relations, gdzie tworzył strategie komunikacji i prowadził kompleksowe działania PR głównie dla firm z branży IT i nowych technologii.      

Wcześniej pracował dla międzynarodowej agencji Edelman, a także dla agencji Lewis i Weber Shandwick. Realizował projekty m.in. dla Siemens Industry, F5 Networks, Riverbed Technology, Qlik Business Intelligence, Unit4 TETA, SER Group, Gemalto czy IBM Security. Ostatnio pracował w agencji ZOOM bsc, gdzie zajmował się komunikacją Polskich Domów Drewnianych oraz firmie Abile Consulting, oferującej m.in. rozwiązania do robotyzacji procesów biznesowych (RPA).

Chodkowski specjalizuje się w PR korporacyjnym oraz media relations. Jest absolwentem stosowanych nauk społecznych (o specjalizacji PR) na Uniwersytecie Warszawskim.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij