Bentley Golf Invitational po raz pierwszy w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bentley Golf Invitational po raz pierwszy w Polsce

Brytyjska marka organizuje pierwszą w Polsce edycję autorskiego turnieju Bentley Golf Invitational. Od 30 sierpnia uczestnicy zawodów zmierzą się w Sand Valley Golf Resort, uznawanym przez Golf World za jedno z najlepszych miejsc do gry w golfa w Europie. Przez dwa dni turnieju gracze wezmą udział w indywidualnych rozgrywkach w kategorii stableford netto na osiemnastu dołkach w trzech grupach handicapowych. Zgodnie z założeniami organizatorów wydarzenie ma zapewnić unikalne doświadczenia sportowe oraz motoryzacyjne klientom i fanom marki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Formuła invitational, czyli uczestnictwa za zaproszeniem, pozwoli nam zapewnić jak najwyższy poziom wydarzenia nie tylko pod względem sportowym, ale i wyjątkowej atmosfery turnieju – mówi Piotr Jędrach, dyrektor salonów Bentley Warszawa i Bentley Katowice. – Zależy nam, by Bentley Golf Invitational stał się wzorem pod względem luksusu, wysublimowania i radości z gry w golfa.

Najwyższa jakość i wyjątkowe samochody

Uczestnicy zamieszkają w willach z basenami utrzymanych w skandynawskim stylu. Podczas wydarzenia skorzystają z cateringu warszawskiej restauracji Belvedere, wymienianej w Czerwonym Przewodniku Michelin Main Cities of Europe jako jedno z 16 najbardziej niezwykłych miejsc na kulinarnej mapie Polski. Wydarzeniem specjalnym będzie gala turnieju, przygotowana w formie garden party z muzyką na żywo.

Na terenie klubu golfowego pojawią się również wyjątkowe samochody Bentleya, które zajmują szczególne miejsce w historii marki. Wśród już potwierdzonych modeli znalazły się zrekonstruowany przez zespół Mulliner Bentley Blower, który wygrał słynny wyścig Le Mans w 1924 roku, oraz Bentley Speed 8, który zwyciężał w tym wyścigu w latach 2001-2003.

Podróż do Anglii i dzieło brytyjskiego rzemieślnictwa

Zwycięzca pierwszej edycji Bentley Invitational otrzyma między innymi zaproszenie na stylową podróż do zakładów Bentleya w Crewe, gdzie zostanie oprowadzony przez kolejne etapy tworzenia luksusowych modeli. Organizatorzy zapewniają, że sama podróż będzie odzwierciedlać wyszukanie, wygodę i komfort brytyjskiej marki.

Najlepszy golfista zdobędzie również zestaw akcesoriów golfowych marki Bentley. Z kolei Macallan, globalny partner Bentley Motors, zapewni laureatom nagrody w postaci butelek limitowanych serii światowej sławy whisky.

– Bentley od lat wspiera ten szlachetny sport w różnych częściach świata. Tym bardziej cieszy nas, że kolejne wydarzenie będzie mieć miejsce właśnie w Polsce i to na jednych z najlepszych pól w całej Europie – stwierdza Piotr Jędrach. – Zależy nam, by goście poczuli ten wymiar luksusu i ekskluzywności, który od ponad stu lat kojarzy się z naszą marką.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij