Komputronik otwiera nowe salony stacjonarne

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Komputronik otwiera nowe salony stacjonarne

Marka stawia przede wszystkim na punkty znajdujące się bezpośrednio przy ulicy. W ostatnich tygodniach nowe sklepy pojawiły się m.in. w Częstochowie, Zielonej Górze, Łodzi, Gdyni i Gliwicach.

Po wielu miesiącach stagnacji spowodowanej pandemią COVID-19 Komputronik ponownie otwiera nowe sklepy stacjonarne. Marka decyduje się przede wszystkim na lokalizacje w średnich miastach, bezpośrednio przy ulicy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Mając na uwadze obostrzenia, jakie obowiązywały nas w czasie lockdownu, otwieramy nasze salony w miejscach, w których niezależnie od rozwoju sytuacji epidemicznej, będziemy mogli normalnie działać. Wraz z nowymi otwarciami chcemy zmienić także format naszych sklepów, tak aby jeszcze bardziej odpowiadały potrzebom naszych klientów. W dużych miastach większość klientów wciąż wybiera galerie handlowe, dlatego planujemy pozostać w najlepszych lokalizacjach, również dzięki relokacjom w ramach tych samych galerii, jak to miało miejsce kilka tygodni temu we Wrocławiu. Jesienią planujemy otwarcie kolejnego salonu w Warszawie – pierwszego po kompleksowym remodelingu – komentuje Marcin Mordak, Dyrektor Sieci Sprzedaży Komputronik

Czego mogą spodziewać się klienci w nowych salonach? Wyraźnie wyeksponowanych stref z najpopularniejszym sprzętem – laptopy, smartfony i komputery stacjonarne z dedykowaną strefą gamingową. W salonach klienci znajdą także osobną strefę przybliżającą urządzenia smart home, a także strefę usług, z których klienci mogą skorzystać na miejscu w salonie.

Otwarciu nowych salonów towarzyszą zawsze specjalne akcje promocyjne, które wzbudzają ogromne zainteresowanie. Tak było też w sklepie we wrocławskim centrum handlowym Magnolia, gdzie promocje na sprzęt i usługi sięgały 50% ceny.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij