„Siła drobiazgów” – ŠKODA przypomina o zabezpieczaniu rzeczy osobistych podczas jazdy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Siła drobiazgów” – ŠKODA przypomina o zabezpieczaniu rzeczy osobistych podczas jazdy

ŠKODA w ramach akcji #ROKBEZPIECZEŃSTWA przygotowała specjalny projekt, którego zadaniem jest zwrócenie uwagi na konieczność zabezpieczania przedmiotów podczas jazdy. Aby zadbać o bezpieczeństwo osób podróżujących samochodem, marka wraz z projektantką modową Hollie Warsaw stworzyła niezwykłą torebkę. Jej premiera okazała się bardzo nietypowym wydarzeniem modowym, którego uczestnicy przekonali się, że nawet najbardziej niepozorne przedmioty podczas zderzenia zyskują ogromną wagę i mogą stanowić poważne zagrożenie. Jednym z gości premiery była Barbara Kurdej-Szatan.

 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każdy z gości, który próbował obejrzeć premierowy model torebki mógł osobiście przekonać się, ile naprawdę ważyłaby ona podczas zderzenia samochodu z pozornie niewielką prędkością 50 km/h. Model, który normalnie waży kilkaset gram, był wyjątkowo ciężki: ważył aż 16 kilogramów! To nie było jedyne zaskoczenie, jakie czekało na gości: w momencie podniesienia torby na lustrze wyświetlił się komunikat, który wyjaśnił, skąd tak wielka waga przedmiotu i jak ważne jest zabezpieczanie drobiazgów podczas podróży.

Wspólne bezpieczeństwo

Barbara Kurdej-Szatan, biorąca udział w wydarzeniu modowym, nie kryła zaskoczenia, jakim zagrożeniem w aucie mogą być niezabezpieczone przedmioty:

– Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą. Próbowałam podnieść tę torebkę, jest naprawdę ciężka i nie wyobrażam sobie, co by się stało, gdyby uderzyła na przykład moją córkę – stwierdziła aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan skorzystała również z interaktywnej wagi. Urządzenie pokazało, ile ważą rzeczy osobiste aktorki oraz jak ciężkie stają się podczas zderzenia pojazdów poruszających się z prędkością 50 km/h lub więcej.

Niezwykła torebka, by zadbać o bezpieczeństwo pasażerów

ŠKODA & Hollie Warsaw nie tylko uświadomili gościom istniejące zagrożenia, ale także przedstawili praktyczne rozwiązania. Premierowa torebka została wyposażona w specjalnie zaprojektowane zapięcia, które pozwalają w wygodny sposób przypiąć ją podczas podróży. Na osłonce zapięcia znajduje się także QR kod przekierowujący na stronę https://siladrobiazgow.pl/, na której można znaleźć dodatkowe informacje o zabezpieczaniu rzeczy osobistych w samochodzie oraz obejrzeć film z wydarzenia.

– W ŠKODZIE od zawsze słuchamy potrzeb Klientów. Dzięki temu wiemy, że najważniejsze jest dla nich bezpieczeństwo najbliższych oraz własne. Dbamy o wszystkich użytkowników ruchu, nie tylko dostarczając kierowcom najnowsze systemy asystujące czy zapewniając im edukację na najwyższym poziomie, ale również tworząc akcje, takie jak „Siła drobiazgów”, przypominające o tym, co najważniejsze – mówi Arkadiusz Gwizdek, dyrektor marketingu ŠKODA Polska.

– W tym roku zintensyfikowaliśmy działania na rzecz bezpieczeństwa na drogach. Hasłem „Siła Drobiazgów – Zabezpieczaj drobiazgi podczas podróży. Dla wspólnego bezpieczeństwa” przypominamy o tym, że wszyscy dzielimy drogę, a dbanie o pozornie niewiele znaczące kwestie może przyczynić się nie tylko do poprawy bezpieczeństwa kierowców, ale również pasażerów czy pieszych. Bezpieczeństwo jest więc naszym wspólnym celem – podsumowuje Arkadiusz Gwizdek.

ŠKODA zaprasza do obejrzenia relacji video z eventu „Siła drobiazgów”, który w nieszablonowy sposób pozwala uświadomić sobie, jak ważne jest zabezpieczanie rzeczy osobistych w samochodzie, nawet przy pozornie niewielkiej prędkości.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij