Nowe koszulki siatkarskiej reprezentacji Polski od adidas

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowe koszulki siatkarskiej reprezentacji Polski od adidas

Koszulka reprezentacji dla sportowców ma szczególną wartość. Jak mówi Michał Kubiak, kapitan drużyny seniorów – trzeba na nią ciężko pracować. Na Mistrzostwach Europy w Piłce Siatkowej siatkarki i siatkarze, którzy zapracowali na powołanie do kadry, zaprezentują się w nowych koszulkach adidas.

To właśnie w strojach adidas nasi siatkarze zdobywali złote medale mistrzostw świata w latach 2014 oraz 2018, a siatkarki notowały znakomite występy choćby podczas Siatkarskiej Ligi Narodów czy mistrzostw Europy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przed polskimi siatkarkami i siatkarzami nowe wyzwania. Będą im stawiać czoła w nowych koszulkach marki adidas, które zadebiutują podczas nadchodzących Mistrzostw Europy.

Pierwszy zestaw meczowy będzie się składał z koszulki w białym kolorze, z czerwonymi rękawkami trzema czerwonymi paskami oraz z czerwonych spodenek. 

Koszulki są zrobione z wysokiej jakości materiałów pochodzących z recyklingu. Wykorzystuje technologię AEROREADY, która bardzo szybko pochłania wilgoć.

Nowa koszulka siatkarskiej reprezentacji Polski wkrótce będzie dostępna w wybranych sklepach stacjonarnych Sklep Koszykarza i na www.skstore.eu.

Duma i wyróżnienie

Koszulka reprezentacji to marzenie każdej młodej osoby, która chce osiągnąć mistrzostwo w sporcie. Spełnia je Kuba Kochanowski, który o grze w kadrze marzył od początku przygody z siatkówką.

Gram w koszulce reprezentacji, a to prestiż i ogromne wyróżnienie móc wspierać kadrę na drodze do zwycięstwa.

Kuba Kochanowski

Dla Zuzanny Efimienko najszczęśliwszym momentem nie jest ten, gdy marzenie się spełni, ale właśnie chwila tuż przed osiągnięciem wymarzonego celu.

Nigdy nie sądziłam, że to się tak potoczy i dojdę do takiego poziomu. Jednak za każdym razem widząc siebie i wszystkie koleżanki z reprezentacji w pełnym stroju tuż przed wyjściem na boisko, uświadamiam sobie, że to się dzieje naprawdę i to są naprawdę ogromne emocje.

Zuzanna Efimienko

Mogę się założyć, że nawet największych twardzieli moment wyjścia w koszulce reprezentacji łapie za serce i dostarcza nieporównywalnych emocji.

Martyna Grajber

Kosztem wielu wyrzeczeń, z oddaniem i poświęceniem zawodniczki i zawodnicy pracują na koszulkę reprezentacji przez całe swoje sportowe życie. Jest to wyróżnienie, którego nie da się porównać z niczym innym.

Koszulki reprezentacji nie dostajesz za darmo, musisz ciężko na nią pracować.

Michał Kubiak, kapitan męskiej drużyny seniorów

Gra w koszulce reprezentacji to wielki zaszczyt, największe wyróżnienie, jakie może spotkać sportowca. W kadrze gram całym sercem.

Wilfredo Leon

Bartosz Kurek dodaje zaś, że gra w kadrze to wyraz zaufania trenera i symbol nadziei pokładanych w zawodniku przez kibiców.

Reprezentantki i reprezentanci Polski zgodnie przyznają, że nie byłoby ich w tym miejscu, gdzie są dzisiaj, gdyby na którymś etapie przygotowań się poddali, gdyby „niemożliwe” wzięło górę nad ich myśleniem. Jest mnóstwo momentów w życiu sportowców, kiedy kusi, żeby powiedzieć sobie „pas”. Rozłąka z bliskimi, kontuzje, płynące z zewnątrz głosy zwątpienia czy młodzieńcza niecierpliwość, która domaga się widocznych efektów w trybie natychmiastowym.

Najciężej bywa wtedy, kiedy pracujesz nad czymś przez wiele miesięcy, a efektów na pierwszy rzut oka nie widać. Musisz jednak wiedzieć, że w końcu nastąpi poprawa. To są momenty, w których niektórzy się poddają, ale dlatego nie dochodzą na szczyt.

Kuba Kochanowski

Czasem jednak zdarzają się porażki

Porażki traktuję je jak lekcje od losu, wyciągam wnioski. Nie załamują, motywują w dążeniu do celu. A wizja celu dodaje skrzydeł, pomaga w trudnych momentach.

Bartosz Kurek

Jeśli słyszę głosy zwątpienia w moje umiejętności, to czerpię z nich dodatkową siłę do treningu i jeszcze lepszej gry. Lubię to uczucie, kiedy udowadniam, że się mylą.

Michał Kubiak

„Niemożliwe” przestaje być groźne, kiedy to, w czym chce się osiągnąć sukces, robi się z pasją.

Na drodze sportowca zawsze pojawiają się przeszkody. To jest test na to, czy jesteś silny, czy słaby. Ważna jest pasja, wtedy się nie poddajesz. Naprawiasz błąd, podnosisz się i idziesz dalej.

Wilfredo Leon

W tym sporcie to „niemożliwe” zmienia się każdego dnia. To, co wczoraj wydawało się być niedoścignionym marzeniem, dzisiaj jest kolejnym odhaczonym punktem na liście.

Malwina Smarzek

Za koncepcję kreatywną, produkcję sesji zdjęciowej oraz przygotowanie materiałów komunikacyjnych odpowiada VMLY&R Poland.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij