Jacek Gadzinowski: Z YouTubem stało się jak z blogami – arogancja i kolesiostwo na porządku dziennym – Marketing Przegadany (podcast)

Jacek Gadzinowski: Z YouTubem stało się jak z blogami – arogancja i kolesiostwo na porządku dziennym – Marketing Przegadany (podcast)

Jacek Gadzinowski to inwestor, przedsiębiorca, strateg marketingowy i były YouTuber. Jacek wyjaśnia, skąd biorą się problemy Ekipy Friza, odpowiada na obiekcje Roberta z Abstrachui i wskazuje na co uważać przy influencer marketingu.

Wywiad z Jackiem Gadzinowskim

Przedsiębiorca, inwestor, ekspert od influencer marketingu i strateg, który zjadł zęby na reklamie i działaniach biznesowych. Jacek Gadzinowski zyskał największą rozpoznawalność w świecie „mainstreamu” za sprawą prowadzenia kanału na YouTube „Wjazd na chatę”, w którym odwiedzał influencerów w ich domach i mieszkaniach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dziś dzięki swojemu doświadczeniu i kontaktom pomaga markom w doborze odpowiednich influencerów i przeprowadza audyty. Jacek opowiada, dlaczego ci, którzy uwierzyli w sukces Friza dziś liczą straty, dlaczego uważa, że Abstrachuje są już passé i co jest największą bolączką świata influencer marketingu. Kolejny epizod podcastu NowyMarketing Podcast.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij