Anna Brajbisz wraca do agencji mediowej Zenith

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Anna Brajbisz wraca do agencji mediowej Zenith

Anna Brajbisz, pracująca dotychczas na stanowisku Client Partnerki w domu mediowym Carat (dentsu), ponownie dołącza do agencji mediowej Zenith, należącej do Publicis Groupe.

Anna Brajbisz wraca do Zenith po trzyletniej przerwie i obejmie stanowisko Communications & Businnes Director.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Ania ponownie stanie na czele jednego z naszych multikompetencyjnych zespołów klienckich. Jestem przekonana, że tak jak dotychczas, ale bogatsza o nową wiedzę i doświadczenia, doskonale sprawdzi się w tej roli, bo dała się już poznać jako zaangażowana i ambitna liderka, skoncentrowana na realizacji celów biznesowych Klientów i budowaniu z nimi partnerskich relacji – mówi Anna Bartoszewska, dyrektorka generalna Zenith.

Anna Brajbisz z branżą marketingową związana jest od ponad 14 lat. Najbogatsze doświadczenie posiada w sektorach: kosmetycznym, FMCG i finansowym, a zdobyła je pracując dla takich firm jak między innymi: L’Oréal, Unilever, Carlsberg, Zott, Kraft, adidas, Millennium, Mastercard. Bezpośrednio przed dołączeniem do Zenith pracowała w domu mediowym Carat (dentsu) na stanowisku Client Partnera. Jako strategiczny partner biznesowy klientów odpowiadała za koordynację pracy jednego ze zintegrowanych zespołów klienckich. W przeszłości była już związana z Zenith Polska (2018), a także z agencjami PHD Media Direction (Omnicom) oraz UM (IPG Mediabrands).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij