Z okazji 50. rocznicy „Grease” Pepsi prezentuje nowe puszki w stylu retro i odświeża muzyczny przebój z Doją Cat

Z okazji 50. rocznicy „Grease” Pepsi prezentuje nowe puszki w stylu retro i odświeża muzyczny przebój z Doją Cat

Z okazji 50. rocznicy kinowego hitu „Grease” Pepsi podjęło współpracę z piosenkarka Doją Cat i wypuściło na rynek napoje gazowane w specjalnej limitowanej odsłonie, a także odświeżyło kultowy utwór z musicalu.

Przebój „You're the One That I Want” można teraz usłyszeć w całkiem nowej odsłonie – w wykonaniu trzykrotnie nominowanej do nagrody Grammy piosenkarki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na potrzeby kampanii nakręcono spot, w którym Doja Cat występuje w scenerii Rydell High – miejsca znanego z filmu „Greace” z 1978 roku. Spot jest ukłonem marki w stronę nostalgii w stylu retro. Utwór opiera się na oryginalnym wykonaniu, ale zawiera nowe instrumentalne i wokalne zwroty akcji, charakterystyczne dla rozpoznawalnego stylu Doja Cat. 

Adresatem piosenki „You're the One That I Want” w wykonaniu Doja Cat, nie jest jednak mężczyzna, jak sugeruje oryginalna piosenka – ale jest to puszka orzeźwiającej, lodowatej Pepsi. W spocie pokazano napój Soda Shop, który występuje w smakach Cream Soda i Black Cherry.

– Praca z Pepsi nad remake'iem „You're the One I Want” była surrealistyczna. To kultowa piosenka i marka, więc posiadanie licencji twórczej, aby nadać jej własny charakter podczas uruchomienia Pepsi-Cola Soda Shop, było jedyną w życiu szansą, musiałam być jej częścią – powiedziała Doja Cat. 

Nostalgiczny nastrój kampanii jest jeszcze bardziej wzmocniony przez projekt etykiet na puszki dla limitowanej serii. Pepsi zrezygnowało ze zwykłej białej, czerwonej i niebieskiej kolorystyki, aby zamiast tego wprowadzić jasne kolory i nową czcionkę. Dodatkowo – na etykietach marka widnieje jako Pepsi-Cola, a nie Pepsi.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij