Justyna Żak wzmacnia zespół Httpool Polska, przechodzi ze Ströer Media

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Justyna Żak wzmacnia zespół Httpool Polska, przechodzi ze Ströer Media

Do zespołu Httpool Polska dołącza Justyna Żak, obejmując funkcję Multiplatform Client Partner. Httpool jest strategicznym partnerem reklamowym czołowych platform społecznościowych na całym świecie, takich jak m.in. LinkedIn, Twitter, Snapchat, Spotify, TikTok, Brainly, Facebook czy Tripadvisor.

Do zespołu Httpool Polska dołączyła Justyna Żak, obejmując stanowisko Multiplatform Client Partner. W zakresie jej kompetencji znajdzie się wsparcie sprzedaży kampanii na kilku platformach: Snapchat, TikTok, Brainly, oraz na ostatnio wprowadzonej do oferty Httpool Polska – TripAdvisor.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Justyna ma bardzo bogate doświadczenie branżowe, jej pozyskanie to silny pozytywny impuls dla zespołu Httpool Polska, szczególnie jeśli chodzi o wzmacnianie kompetencji w obszarze obsługi klientów bezpośrednich – komentuje Justyna Duszyńska, CEO Httpool Polska.

Justyna Żak ma 15-letnie doświadczenie w branży mediowo-marketingowej. Karierę zawodową rozpoczynała w 2006 roku od pracy w sieciowych agencjach PR - Edelman Polska i Euro RSCG Sensors (odpowiednio na stanowiskach Account Executive i Communications Manager), następnie pracowała w banku BGŻ (jako Starszy Specjalista ds. Relacji z Mediami).

W latach 2011 – 2013 była Kierownikiem Działu Promocji i Public Relations w Teatrze Muzycznym Roma, a w latach 2014-2017 pracowała jako specjalista ds. Sprzedaży w BR TVP SA w zespole ds. sponsoringu i projektów specjalnych. Do Httpool przechodzi bezpośrednio z firmy Ströer Media, gdzie pracowała przez ostatnie 4 lata, na stanowisku Senior Sales Manager.

Justyna Żak jest absolwentką warszawskiej SGGW (Wydział Ekonomiczny, kierunek: Zarządzanie i Marketing, specjalność: Rozwój Lokalny).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij