„Łap wiedzę z Lycamobile” – darmowy internet dla dzieci i młodzieży

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Łap wiedzę z Lycamobile” – darmowy internet dla dzieci i młodzieży

Lycamobile – globalny dostawca telefonii komórkowej realizuje ogólnopolską inicjatywę, w ramach której uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych otrzymują bezpłatnie karty telefoniczne SIM z dostępem do mobilnego internetu.

Program „Łap wiedzę z Lycamobile” został uruchomiony w celu zapewnienia dzieciom i ich rodzinom dostępu do kluczowych zasobów edukacyjnych online. Uczestnicy przez okres dwóch miesięcy będą otrzymywali dodatkowe 20 GB danych bez dodatkowych kosztów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Lycamobile wspiera inicjatywy społeczne i angażuje się na świecie we wspieranie swoich klientów i ich rodzin. W tych trudnych czasach wspiera edukację, która jest ważnym elementem sukcesu i szczęścia dzieci. Cały czas istnieją regiony, w których dzieci z poszczególnych rodzin nie mają stałego dostępu do Internetu, stanowiącego w dzisiejszych czasach jedno z podstawowych źródeł wiedzy.

– Jestem przekonany, że dzięki inicjatywie ułatwiamy dostęp do Internetu wielu uczniom, dla których z różnych względów jest on utrudniony lub niewystarczający. Takie działania są spójne z naszym DNA i podkreślają wartości: humanizm, zaufanie, wiarygodność, jakość, dostępność, którymi kierujemy się na co dzień – mówi Bartłomiej Wierzbicki, Dyrektor Sprzedaży Lycamobile w Polsce.

Lycamobile przekazuje karty SIM za pośrednictwem dyrektorów szkół. Do ogólnopolskiej inicjatywy przyłączyły się szkoły podstawowe, zawodowe, licea i technika, którym bliska jest akcja zorganizowana przez operatora. Jak podkreślają dyrektorzy i nauczyciele z tych placówek, pandemia pokazała, że nie wszyscy uczniowie mają tak swobodny dostęp do internetu.

– Dostęp do Internetu, czy to w dobie nauki stacjonarnej, hybrydowej, czy domowej – jest absolutnie niezbędny. Z przyjemnością przekażemy karty z dodatkowym Internetem dzieciom i młodzieży, którym taka pomoc się przyda – mówi Iwona Sapkowska ze Szkoły Podstawowej w Gumowie.

Akcja wystartowała we wrześniu 2021 i potrwa do końca października.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij