The Media Insight przygotuje kampanie sezonowe eobuwie.pl i MODIVO

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
The Media Insight przygotuje kampanie sezonowe eobuwie.pl i MODIVO

Eobuwie.pl oraz MODIVO powierzyły agencji The Media Insight przygotowanie kolejnych kampanii sezonowych. Współpraca dotyczy siedmiu rynków europejskich. Agencja odpowiada za media offline 360 stopni.

Węgry, Czechy, Słowacja, Rumunia, Bułgaria, Grecja i Litwa to rynki, na których za kampanie sezonowe dla eobuwie.pl i MODIVO odpowiada The Media Insight. Do zadań agencji należy przygotowanie strategii i zakup mediów offline (TV, prasa, radio, OOH) na sezon jesień-zima 2021/22.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

–  Kampanie będą promować nowe kolekcje MODIVO i eobuwie.pl na sezon jesień – zima. W przypadku eobuwie.pl komunikacja będzie dopasowana do różnych profili kupujących. W przypadku MODIVO silnie wykorzystywany jest kontekst fashion – komentuje Adrian Kawecki, CEO The Media Insight.

Eobuwie.pl w kampanii na jesień-zimę 2021/22 nawiązuje do celebracji ważnych dla nas chwil. Spoty promujące nowy sezon to ciepłe, pełne pozytywnych emocji, naturalne kadry. Spotkanie z przyjaciółkami, wyprawa poza miasto czy rodzinne przygotowanie do udziału w szkolnym przedstawieniu – na każdą z tych okazji dobieramy odpowiednie buty. Towarzyszą nam w codziennych aktywnościach, a ich zakup często stanowi początek ciekawej historii.

Kampania podkreśla różnorodność jesienno-zimowej oferty eobuwie.pl, która zachęca do zabawy trendami. Jesienią nosimy botki z eleganckim połyskiem, loafersy na masywnych podeszwach, kozaki z marszczoną cholewką, uniwersalne sneakersy, modele wykończone metalicznymi materiałami. Wciąż liczy się wygoda, ale w odważnym, przykuwającym wzrok wydaniu. Wzory, aplikacje, platformy – to dzięki nim jesienno-zimowe klasyki, jak np. botki, kozaki czy trapery, prezentują się nowocześnie i z charakterem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij