Tommy Hilfiger rusza z kampanią „Pass the Mic” na jesień 2021

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tommy Hilfiger rusza z kampanią „Pass the Mic” na jesień 2021

Tommy Hilfiger przedstawia kampanię wizerunkową na sezon jesień 2021, która wspiera ideę, mówiącą o tym, że każdy z nas ma moc, by zmienić świat – własny głos o wielkiej sile. Wspólnie z różnorodną grupą bohaterów, klienci i klientki marki zyskają globalną platformę wymiany inspiracji i poglądów.

W projekcie zatytułowanym „Pass the Mic” – „podaj mikrofon” – udział biorą Yara Shahidi, Anthony Ramos, Jack Harlow, Wizkid, Kim Soo-Hyun i DJ Cassidy. Każda osoba wśród bohaterów kampanii skoncentruje się na wybranym temacie. Punktem wyjścia do poszukiwania wzajemnych inspiracji będą proste pytania: „Co inspiruje Cię do działania na rzecz zmian?”, „Co powiedziałbyś, gdyby świat Cię posłuchał?”, „Co napędza Cię ku przyszłości?”, „Co masz do powiedzenia?”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Yara Shahidi (Stany Zjednoczone) 

O pewności siebie: „Jestem światłem, przez które przyszłość rysuje się w jasnych barwach”. Jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych talentów Hollywood, wielokrotnie nagradzana aktorka, producentka i studentka Harvardu używa swojego wyraźnego głosu i zasięgu, by wspierać budowanie własnej siły przez pewność siebie.

Anthony Ramos (Stany Zjednoczone)

O społeczności: „Świat zmieniamy zmieniając to, kim jesteśmy – nie zapominając o tym, skąd pochodzimy”. Nagrodzony Grammy i nominowany do nagrody Emmy piosenkarz, aktor i gwiazda nadchodzącego filmu „Transformers: Rise of The Beasts”, podkreśla wagę wspólnoty i społeczności poprzez swoje zmysłowe utwory, prowokacyjne teksty i niekończącą się zdolność mówienia prawdy.

Jack Harlow (Stany Zjednoczone)

O zaangażowaniu: „Słowa nic nie znaczą, jeśli nie są odpowiednio wypowiedziane”. Dzięki swojej szczerości, porywającym melodiom i błyskotliwemu poczuciu humoru, zdobywca wielu platynowych płyt i nominowany do nagrody Grammy raper porywa publiczność mówiąc o zaangażowaniu w walkę o swój cel.

Wizkid (Nigeria)

O charakterze: „Próbowałeś tyle razy – i wciąż się podnosisz”. Millennialski pionier afrykańskiej branży rozrywkowej, uhonorowany Grammy wokalista i autor piosenek zgłębia siłę charakteru wśród swoich zaangażowanych fanów z całego świata.

Kim Soo-Hyun (Korea) 

O zmianie: „Mały ruch ku przyszłości tworzy piękne fale i zmienia świat”. Znany z ról w popularnych dramatach telewizyjnych i filmach, Kim inspiruje osoby wokół poprzez optymizm, motywowanie do zmian i stawanie w obronie tego, w co wierzy. 

DJ Cassidy (Stany Zjednoczone)

O przekazywaniu mikrofonu: „Podaj mikrofon dalej, podziel się światłem. Każda osoba, każdy głos może zmienić świat – co powiesz Ty?”. Twórca przełomowego serialu „Pass the Mic”, popularny na całym świecie DJ Cassidy jednoczy muzyczne ikony, od domu do domu przystawiając mikrofon do każdego głosu, który pragnie wyrazić siebie. Tak zmienia sposób, w który publiczność doświadcza muzyki.

Kampania ruszyła 20 września 2021 roku, a aktywacja konsumencka – 25 września. Każdy z filmów, który wchodzi w jej skład, kończy się wezwaniem do interakcji: słowami „Podaję mikrofon. Co masz do powiedzenia?”. Widzowie będą mieli możliwość odpowiedzi w bezpośrednich wiadomościach, wysyłanych do profilu TOMMY HILFIGER na Instagramie.

– Każdy głos ma moc, by rozpalić świat. Jesteśmy tu, by całkiem dosłownie przekazać mikrofon. Najpierw podaliśmy go bohaterom kampanii. Następnie skierujemy uwagę ku głosom naszych odbiorców z całego świata, licząc na napędzenie istotnych, trwałych zmian. Jestem dumny, że kolekcja na jesień 2021 jest prezentowana przez tak niesamowitych i różnorodnych bohaterów, którzy dzielą się swoimi głosami z naszą publicznością – mówi Tommy Hilfiger.

Kampania „Pass the Mic” przedstawia kolekcję TOMMY HILFIGER na jesień 2021, która łączy nowoczesny koledżowy styl z ponadczasowymi ikonami mody i archiwalnymi projektami marki. W oparciu o ambitną misję Tommy’ego Hilfigera – by tworzyć modę, która nic nie marnuje i jest otwarta na wszystkich – najnowsza kolekcja powstała przy użyciu bardziej zrównoważonych metod i materiałów. Już dostępna na stronie tommy.com, w sklepach TOMMY HILFIGER na całym świecie i w wybranych sklepach partnerskich.

Przyjaciele i zwolennicy marki mogą dołączyć do dyskusji w mediach społecznościowych przy użyciu hasztagów #TommyHilfiger, #PasstheMic i profili @TommyHilfiger.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij