Lechendy wchodzą w eko. Rusza quiz dla konsumentów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lechendy wchodzą w eko. Rusza quiz dla konsumentów

Lech od lat wspiera i promuje ochronę środowiska oraz inspiruje konsumentów do podejmowania eko działań. Tej jesieni marka powraca ze znaną aktywacją – quizem „Lechendy wchodzą w eko”, w którym do wygrania jest 10 tysięcy eko-bluz. Ich wzory nie tylko cieszą oko, ale niosą ważny przekaz.

Marka Lech Premium Kompanii Piwowarskiej od dawna promuje ekologiczne rozwiązania, między innymi czerpiąc w browarze energię z wiatru czy organizując akcje segregacji śmieci podczas festiwali muzycznych. Z badania Green Generation, przeprowadzonego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej wynika, że 96% respondentów uważa takie działania za ważne, mogące mieć wpływ na zmianę zachowań konsumentów, np. świadome podejście do zakupów, czy podejmowanie działań na rzecz ochrony środowiska. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W odpowiedzi na oczekiwania konsumentów marka Lech powraca z odświeżoną, drugą edycją konkursu z wiedzy ekologicznej, w którym można wygrać bluzy zaprojektowane przez polskich artystów: Pannę Niebieską, Izę Turską, Noriakiego, Marcina Tybera, Annę Szejdewik, Klaudiusza Kędziorę i Bartosza Sucharskiego. Umieszczone na nich designerskie grafiki dotyczą eko zagadnień np. poszanowania zieleni. Konkursowe bluzy są w 80% wykonane są z bawełny organicznej, która posiada certyfikat Organic Content Blended (OCS blended) oraz certyfikat Oeko-Tex Standard 100 oraz w 20% z poliestru pozyskanego z recyklingu. Nadruk na bluzach wykonany jest certyfikowanymi farbami wodnymi. 

Aktywacja ma na celu zachęcić konsumentów do podejmowania prostych, drobnych, proekologicznych gestów w stronę natury w codziennym życiu i nagrodzić tych, którzy wykazują dużą świadomość w zakresie ochrony środowiska. 

Aby wygrać należy wejść na stronę lech.pl , wpisać specjalny kod, który znajduje się pod zawleczką lub kapslem promocyjnego opakowania piwa Lech i wziąć udział w ekologicznym quizie. W każdym tygodniu tysiąc osób, które udzieli najwięcej poprawnych odpowiedzi w najkrótszym czasie, wygra jedną z 10 tysięcy dostępnych bluz wykonanych z ekobawełny, posiadającej wysokie certyfikaty jakości. 

Konkurs potrwa od 18 października do 26 grudnia br. W promocji biorą udział piwa: Lech Premium, klasyczny lager Lech Free 0,0% oraz Lech Pils, oznaczone specjalną grafiką „Graj o EKO-bluzy”. 

Koncepcję kreatywną konkursu „Lechendy wchodzą w eko” przygotowała agencja Bardzo, a zakupem mediów zajął się dom mediowy Zenith. Działania w digitalu, obsługa strony internetowej oraz komunikacja w social media została powierzona agencji Cut the Mustard. Za komunikację z influencerami oraz mediami odpowiedzialna jest agencja Tailor Made PR. Nad przebiegiem quizu czuwa Afekt.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij