Startuje nowy serwis technologiczny NANO

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Startuje nowy serwis technologiczny NANO

NANO to nowy na polskim rynku portal technologiczny. Użytkownicy znajdą na nim newsy ze świata IT, przeczytają recenzje, poznają informacje na temat testów sprzętów oraz porady technologiczne.

Autorzy portalu NANO podają, że ich celem było stworzenie serwisu dla każdego, kto szuka eksperckiej wiedzy i ciekawych, użytecznych porad. Wszystkie materiały na portalu tworzone są przez doświadczony zespół ludzi, którzy starają się wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia technologiczne prostym językiem, tak, by były one zrozumiałe dla laików. NANO, którego właścicielem jest marka Komputronik, to wyjątkowy serwis, dzięki któremu czytelnicy będą na bieżąco z nowinkami technologicznymi, filmami i serialami, a także przydatnymi lifehackami dotyczącymi bezpieczeństwa w sieci.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Już teraz na portalu można przeczytać np. o unijnym certyfikacie COVID, najnowszych premierach filmowych i seriali na październik, dowiedzieć się czym jest sieć 5G czy zapoznać się z technologią Philips Hue i Spotify.

Na portalu będzie można znaleźć także recenzje seriali, filmów, aplikacji mobilnych oraz porady dotyczące pracy i nauki zdalnej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij