Międzynarodowa nagroda Red Dot Awards 2021 przyznana krakowskiej agencji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Międzynarodowa nagroda Red Dot Awards 2021 przyznana krakowskiej agencji

W tegorocznym konkursie Red Dot Awards, nagrodę główną w kategorii Projektowanie komunikacji za animację „Creative Labs: Citites of Innovations” otrzymał Admind Branding & Communications.

Red Dot Award to przyznawana od 1955 r. prestiżowa nagroda designerska, nazywana przez niektórych „Oscarem designu”. W skład jej międzynarodowego jury wchodzą uznani eksperci, którzy wybierają laureatów spośród tysięcy zgłoszeń. Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: Projektowanie produktu, Projektowanie komunikacji oraz Projekt koncepcyjny. W tegorocznym konkursie w kategorii Projektowanie komunikacji nagrodę główną otrzymał Admind Branding & Communications. To już drugi raz z rzędu, ponieważ w zeszłym roku agencja zdobyła aż dwie nagrody za projekty Wayfinding dla ABB i Admind Recruitment Campaign.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zwycięska animacja

Do tegorocznej edycji konkursu agencja Admind zgłosiła swoją animację „Cities of innovation” przygotowaną dla inkubatora przedsiębiorczości Creative Labs. Jej celem było pokazanie charakteru i tożsamości marki, a także innowacyjnego podejścia. Admind umiejętnie wykorzystał fakt, że Creative Labs działa w Odessie, Krakowie i Amsterdamie, przedstawiając charakterystyczne dla tych miast budynki i klimat. W centrum każdego z nich znajdują się literki „C” oraz „L”, symbolizujące obecność Creative Labs w każdym z tych miejsc. Zwycięski projekt można obejrzeć tutaj.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij