Anna Skóra awansuje na stanowisko strategy director w Beeffective

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Anna Skóra awansuje na stanowisko strategy director w Beeffective

Anna Skóra objęła stanowisko strategy director w trójmiejskiej agencji digital marketingu Beeffective, gdzie będzie odpowiedzialna za strategię i całościowy rozwój firmy, ściśle współpracując z trzema działami: Performance Marketing, Social Media i Graphic Design.

– Przygotowanie strategii to kluczowy element rozpoczynający działania dla naszych klientów, który poprzedzamy jeszcze warsztatami, dzięki czemu cały zespół projektowy zna i wzajemnie rozumie oczekiwania i cele do osiągnięcia w ramach współpracy. To dla nas ważne, bo cenimy współpracę partnerską. Od kilku lat udowadniamy, że takie podejście owocuje nie tylko na etapie planowania strategicznego, ale również w późniejszej operacyjnej pracy – mówi Tomasz Piotrowski, CEO Beeffective.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Anna Skóra ostatnie 4 lata w Beeffective zarządzała teamem odpowiedzialnym za działania performance marketingowe.

– Nadrzędnym celem agencji jest dowożenie efektów, tak by nasi klienci realizowali swoje cele biznesowe. Aby je osiągnąć kluczowa jest wymiana doświadczeń i kompetencji, jakie prezentują specjaliści w Beeffective – ocenia Anna Skóra. Przez ostanie kilka lat zbudowaliśmy 20-osobowy zespół składający się z najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach, więc to idealny moment, aby zintegrować pracę wewnątrz agencji i oferować kompleksowe usługi, łącząc strategie z projektowaniem graficznym i efektywnymi działaniami kampanijnymi – dodaje.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij