Monika Cicha w SEC Newgate CEE

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Monika Cicha w SEC Newgate CEE

Do zespołu agencji SEC Newgate CEE dołączyła Monika Cicha jako senior project manager. Jej zadaniem jest rozwój współpracy międzynarodowej oraz koordynacja multimarketowych projektów agencji.

Monika Cicha ma 15-letnie doświadczenie przy prowadzeniu projektów dla polskich i międzynarodowych klientów, a także inwestorów. Jej zadaniem będzie wsparcie zarządu agencji w rozwoju współpracy z nowymi partnerami zagranicznymi i 37 biurami grupy SEC Newgate, dbałość o jakość zarządzania projektami i budowania wysokich standardów agencji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przed dołączeniem do SEC Newgate CEE Monika Cicha pracowała przez dziewięć lat w MSL (część Publicis Groupe), gdzie odpowiadała za realizację strategii biznesowej w regionie CEE, będąc w centrum komunikacji pomiędzy biurami regionalnymi, partnerami biznesowymi i klientami. Była także odpowiedzialna za koordynację pracy nad przetargami oraz migracją biznesu do lokalnych biur. W MSL przez wiele lat pracowała między innymi dla Międzynarodowego Festiwalu Kreatywnego Golden Drum (2015, 2016, 2017, 2019), gdzie koordynowała prace agencji na rynkach CEE.

Doświadczenie Moniki Cichej to także cztery lata pracy w biurze architektonicznym nsMoonStudio. Tu Monika Cicha pracowała dla wielu polskich i zagranicznych inwestorów, odpowiadała za kosztorysowanie, ofertowanie, koordynację, przygotowanie dokumentacji przetargowej, kontrakty dotyczące  prac projektowych planowanych inwestycji, wystaw sztuki, projektów komunikacyjnych i inicjatyw partnerskich.

Nowa senior project manager SEC Newgate CEE posiada wieloletnią praktykę w negocjacjach kontraktów, przetargach i zamówieniach publicznych, procedurach związanych z pozyskaniem nowego biznesu oraz przygotowywaniu różnorodnych raportów i budżetów do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

Monika Cicha jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, mówi biegle po angielsku i hiszpańsku. Jej zainteresowania to historia sztuki oraz architektura, w tym trendy i wycena rynku nieruchomości.

– Nasza historia współpracy z Moniką Cichą to już przeszło dziesięć lat, dlatego cieszymy się bardzo, że znów możemy pracować razem. Niezwykle cenimy wysokie kompetencje merytoryczne Moniki, jej etos pracy, kulturę i osobowość. Zyskujemy w zespole menedżerkę z unikatową znajomością rynku Europy Środkowej i Wschodniej – mówi Zofia Bugajna-Kasdepke, vice president i founding partner SEC Newgate CEE.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij