Kreatywność w parze z innowacyjnością – wspólna gala finałowa KTR i Innovation 2021

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kreatywność w parze z innowacyjnością  – wspólna gala finałowa KTR i Innovation 2021

26 listopada w Nowym Teatrze w Warszawie odbędzie się gala wręczenia nagród w konkursach KTR i Innovation 2021. Wydarzenie będzie podzielone na dwie części: dzienną oraz wieczorną.

Tegoroczna gala łączy we wspólnym finale dwa branżowe projekty: konkurs KTR, czyli święto kreatywności i twórczej odwagi, oraz Innovation – przeznaczony dla projektów z obszaru biznesu, mediów i komunikacji wyznaczających nowe kierunki w tych obszarach. Wydarzenie będzie miało nietypową odsłonę. Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR postawiło na realizację dwuetapową.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pierwsza część, w godz. 13:00-17:00, będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych – wstęp bezpłatny, po wymaganej rejestracji na ktr-innovation.pl. W tym czasie zwycięzcom drugiego i trzeciego miejsca wręczone zostaną brązowe i srebrne statuetki. W trakcie wieczornej części wydarzenia, która rozpocznie się o godz. 19:30, odbędzie się wręczenie złotych statuetek, a następnie afterparty dla gości. Na galę obowiązują zaproszenia z kodem QR uprawniającym do rejestracji na uroczystość na ktr-innovation.pl.

W konkursie KTR złote miecze otrzymają najbardziej kreatywni, a dla najlepszych prac w kategoriach: Craft, Design, Technology, Communication oraz Charity (za pracę społeczną), przyznane zostaną tytuły „Best of”. Ogłoszeni zostaną także laureaci nagród specjalnych, czyli: Agencja Roku, Studio Projektowe Roku, Dom Produkcyjny Roku, Studio Postprodukcyjne Roku Reklamodawca Roku.

Spośród nominowanych w konkursie Innovation 2021 nagrody główne otrzymają autorzy przełomowych projektów w kategoriach Innowacje w mediach, Innowacje w biznesie oraz Innowacje w komunikacji. Nagrody specjalne otrzymają: Agencja Reklamowa Roku, Agencja Mediowa Roku, Medium Roku oraz Klient Roku. Coroczny tytuł i nagroda HALL OF FAME, przyznawana za całokształt pracy najbardziej zasłużonym w branży kreatywnej, zostanie ogłoszony na tydzień przed galą KTR / Innovation.

Wydarzenie poprowadzą Beata Sadowska oraz Max Cegielski. Transmisję z części wieczornej wydarzenia będzie można obejrzeć na vod.sar.org.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij