Oasis Tours i Mint Media zabiorą Cię w wyjątkowe miejsca

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Oasis Tours i Mint Media zabiorą Cię w wyjątkowe miejsca

Agencja Mint Media rozpoczęła obsługę biura Oasis Tours w mediach społecznościowych. Oasis Tours, to jedno z największych biur podróży w Polsce, obecne na rynku od prawie 20 lat.

- Oasis Tours to znana marka na rynku biur podróży, a media społecznościowe to dla biur podróży bardzo dobre pole do kontaktu z klientami. Oczywiście to pole mocno minowe, ale nasza głowa w tym, by te miny omijać – mówi Michał Wiśniewski, new business manager Mint Media. Agencja zajmie się prowadzeniem fan page’a Oasis Tours na Facebooku, realizacją kampanii reklamowej na Facebooku, a także prowadzeniem komunikacji na Twitterze i Pintereście.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na Twitterze będzie prowadzone biuro prasowe Oasis Tours. Będzie to także kanał pełniący funkcję biura obsługi klienta. Tutaj będą pojawiać się najświeższe informacje dotyczące działalności biura. Na Pintereście będą umieszczane fotografie z wycieczek i miejsc, do których można pojechać z Oasis Tours. Komunikacja ma się bowiem opierać o wyjątkowe miejsca, w które można pojechać z Oasis Tours. Do ich prezentacji najlepszym miejscem jest właśnie Pinterest. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij