Brand vs. branding – dowiedz się, jak stworzyć naprawdę silną markę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Brand vs. branding – dowiedz się, jak stworzyć naprawdę silną markę

Już 14.12.2021 odbędzie się webinar pod tytułem „Brand vs branding”, który firma Admind Branding & Communications przygotowała specjalnie z myślą o wszystkich, którzy zajmują się tworzeniem marki. Zobacz, czego dowiesz się podczas wydarzenia.

Różne badania pokazują, że większość marketerów traktuje świadomość marki jako najwyższy priorytet w strategii swojej firmy. Jednak zanim zaczniesz myśleć o budowaniu tej świadomości, warto poznać kilka podstaw i cztery zasady projektowania marki. Są to: content (treść), curation (filtrowanie informacji), collaboration (współpraca) & community (społeczność).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z tą wiedzą będziesz w stanie zbudować silną markę wokół społeczności wyznającej podobne wartości, zamiast skupiać się wyłącznie na końcowym kliencie. Podczas webinaru „Brand vs branding” dowiesz się, z jakiego powodu to rozwiązanie jest bardziej efektywne. Prowadzący webinar Radek Kocjan opowie też o tym, dlaczego coraz więcej firm chce świadomie wpływać na otoczenia, a swoje cele prospołeczne lub prośrodowiskowe stawia na równi z biznesem.

Dla kogo?

Webinar będzie pomocny zwłaszcza dla Brand Managerów, designerów, a także wszystkich, którzy budują markę od podstaw lub próbują odświeżyć już istniejącą. Po wystąpieniu zaplanowany jest czas na pytania i odpowiedzi. Na wydarzenie można się zarejestrować na tej stronie.

O prelegencie

Radek Kocjan, brand designer w Admind, pasjonuje się komunikacją werbalną, świadomością kulturową oraz wymyślaniem odważnych strategii marek. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży kreatywnej. Pracował jako copywriter, pisał scenariusze do radia i telewizji oraz uczestniczył w tworzeniu dziesiątek marek, które później osiągnęły sukces. Przez ostatnie 3 lata pomagał w utrzymaniu i rozwoju ogromnego systemu identyfikacji wizualnej dla dużej globalnej firmy, co całkowicie zmieniło jego spojrzenie na marki i ich implementację w świecie rzeczywistym.

Seria #Admind_webinars

Admind od lat edukuje społeczność projektantów z branży kreatywnej organizując spotkania i webinary związane tematycznie z brandingiem i projektowaniem. Od 2017 roku, Admind zaprasza ekspertów na wirtualne spotkania #Admind_Webinars. Celem spotkań jest dzielenie się wiedzą, opowieściami o ciekawych projektach i osiągnięciach.

Webinar odbędzie się 14.12.2021 o 16:00 i będzie prowadzony w języku angielskim. Można zarejestrować się już teraz. Jak zawsze udział w webinarze jest bezpłatny.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij